Soru 24 Mayıs C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Geçenler Nasıl Sertifika Alacak?

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları Hakkında' kısmında Pınar incesu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Pınar incesu

Pınar incesu TÜİSAG Üyesi

24 mayıs 2014 tarihinde yapılan ii güvenliği yzmanlığı sınavında c sınıfı olmaya hak kaZandım.şimdi sertifikamı almam için ne yapmam gerekiyor.para nereye yatacak kaç lira yatacak duyuru yapılacak mı kim yapacak ne zaman yapacak?

2. YalcinS

YalcinS TÜİSAG Üyesi

değişiklik olmaz ise 413TL bankaya ziraat kurumsal tahsilat dept yatırdıktan sonra
    edevlet sisteminden isgkatip e giriş yapabiliyorsun.

3. SAMET GUDELOGLU

SAMET GUDELOGLU TÜİSAG Üyesi

tamam da ben belgemi almak istiyorum ozman nasıl olacak onu soruyor arkadaş YalcınS

4. MUSTAFA YILMAZER

MUSTAFA YILMAZER TÜİSAG Üyesi

24 Mayıs sınavını geçerek C sınıfını hak edenler, Aralık 2014 de A veya B Grubu yükseltme sınavına girebiliyormu ? Tşk.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. evren bakıcı

evren bakıcı TÜİSAG Üyesi

Yukseltme sinavi.olayi.yok su anda. Bakanliktan duyuru kisimindan takip edin.

6. özlem dincert

özlem dincert TÜİSAG Üyesi

ya ben parayıda yatırdım ama giriş yapamıyorum isg katıpe ne yapmam lazım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bir hafta sonra açılıyor

8. madenci5

madenci5 TÜİSAG Üyesi

Yükseltme sınavında başarılı olup B sınıfı oldum. 3 gün önce de ücretini yatırdım. Ancak İSG Katip'de halen C olarak görünüyorum. Ne yapmam gerekiyor?

9. Ağustosa kadar geçerli değil miydi Ağustostan önce belge alan herkesin yükseltme sınavına girme hakkı olmalı eşitlik ilkesine aykırı bir durum. Yada İptal edilen sorular ile sınırda kalıp mayısta yükseltme için girmeyenler ne olacak.

10. arzum hamzakadı

arzum hamzakadı TÜİSAG Üyesi

Çalıştığım kurumda görevlendirilmem için ıslak imzalı belgeye ihtiyacım var. Bakanlık tan aldığım bilgiye göre sertifikaların formatında değişiklik yapılacakmış ve düzenlenme süresi belirsizmiş. Bu konuda bilgisi veya fikri olan bana yardımcı olabilir mi

11. ışıl özel

ışıl özel TÜİSAG Üyesi

mayıs/2014 sınavında b sınıfı oldum ancak hala sertifika ücretini yatıramadım. sorun olur mu acaba?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg sınavını kazandim para nereye yatıcak

Yandex.Metrica