Duyuru 24 Mayıs Sınav Duyurusu ( Ö S Y M )

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında Hakan ÖZTÜRK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (Mayıs Dönemi) - BAŞVURU
    sınav ücretini bankaya yatırmak, başvuru merkezinden yeniden şifre edinmek vb. işlemler, sınava başvuru için yeterli değildir. Sınava başvuru işleminizi "Sınava İlişkin Genel Bilgiler Temel İlke ve Kurallar" dökümanında belirtildiği şekilde tamamlayarak aday başvuru kayıt bilgilerinizin dökümünü edininiz ve sınavın diğer aşamalarında gerekebileceğinden özenle saklayınız. Sınava başvuru işleminizi tamamladıktan sonra başvuru bilgilerinizi, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden başvuru süresi içinde mutlaka kontrol ediniz.
    2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (Mayıs Dönemi), 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacaktır. Sınava başvurular, 3-11 Nisan 2014 tarihleri arasında elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri (ÖSYM sınav Koordinatörlükleri) ve Aday İşlemleri Sistemi (AİS) aracılığıyla alınacaktır.
    Başlangıç Tarihi :03.04.2014 10:00
    Bitiş Tarihi :11.04.2014 23:59
    sınav Ücreti:120 TL
    Başvuru Yerleri:ÖSYM sınav Koordinatörlükleri, Aday İşlemleri Sistemi (AİS)
    Ödeme Yerleri:Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri, PTT İş Yerleri, İnternet bankacılığı ve Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)
    İlgili Dosyalar

https://ais.osym.gov.tr/

2. Hakan ÖZTÜRK

Başvuruyu yaptım hadi hayırlısı.

3. Mustafa GÖK

Mustafa GÖK TÜİSAG Üyesi

Adamlar nereden para koparırız diye uğraşıyorlar ya. sınav ücreti, Başvuru ücreti, Şifre ücreti varda var.

4. Hakan ÖZTÜRK

Allah'tan benim şifre vardı bir tek başvuru ücreti olan 120 TL yi ödedim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. myxoma

myxoma TÜİSAG Üyesi

prim günüm tutmasına rağmen sınava başvuramıyorum :( 120 tl yi de yatırdık. (
    Bu sınava yalnızca İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından ÖSYM'ye bildirilen adaylar başvurabilir.)

Yukarıdaki durum(lar)dan dolayı başvuru işlemine devam edemezsiniz.

20 marttan önce itiraz dilekçemi de gönderdim, 170 i defalarca aradım. oradan da dilekçe oluşturdum. hala dilekçem incelenmemiş. isg katipte sınava giremezsiniz diyor.

Bakanlığı arıyorum günlerdir telefonlara bakan yok. Ben böyle işin demek istiyorum.

Hakkım olduğu halde yükseltme sınavına giremiyorum. yok böyle birşey.

belki bakanlıktan birileri buradan feryadımı duyar.

6. İGU_TR

İGU_TR TÜİSAG Üyesi

sınav merkezi kodlarını yazabilir misiniz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan ÖZTÜRK

sınav merkezi kodlarını başvuru sırasında zaten otomatik olarak görüp seçebiliyorsunuz.

8. Mustafa GÖK

Mustafa GÖK TÜİSAG Üyesi

ösym başvuru merkezlerine şahsen başvuru yaparken de, başvuru formunda isteniyor sanırım Snv. merkez kodları

9. Mustafa GÖK

Mustafa GÖK TÜİSAG Üyesi

yada oradaki görevlilerden öğrenip eklicez başvuru formuna.

10. Hakan ÖZTÜRK

Hayrı öyle bir şeye gerek yok. Ben başvurumu yaptım. sınav merkezi tercihi yaparken ortada bulunan ... işareti seçiyorsunuz orada zaten kodlar karşınıza çıkıyor.
    sınav merkezi tercihi.jpg

11. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Neredeyse 2 aydır ne siteye ne isg katip e bakmıyordum. Şu an girdim ve B ye girebilecek olmama rağmen A ya girebilirsiniz yazısıyla karşılaştım tekrardan. Ve de 20 marta kadar düzeltin diyor. Zaten önceki sınava parayı yatırmama rağmen girememiştim buna da giremiyorum. Geçmiş olsun :)

12. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

üzüldüm memocan. yine olmamış anlaşılan. sağlık olsun...

13. arda66

arda66 Guest

şifre parası ne kadar?

14. Hakan ÖZTÜRK

3-4 TL bir şey

15. Mustafa GÖK

Mustafa GÖK TÜİSAG Üyesi

asıl sorun, zaman. işini gücünü bırak resim güncelle vs. zaten sınav ücretinde yapacaklarını yaptılar.

Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  16. Hakan ÖZTÜRK

Arkadaşlar

sınav başvurularının sonu, bu cuma günü saat 23:59 dur. Tekrar hatırlatma yapmak istedim.

Mustafa GÖK ve semra bu yazıya teşekkür etti.
  17. semra

semra TÜİSAG Üyesi

Bunlar hepimizi öğrenci sanıyorlar sanıyorum,iş yerinden izin alıp çıkmak başlı başına sorun... bol bol vaktimiz olduğunu düşünüyorlar, bu saçma sapan işlerle uğraşabiliriz...kaçıncı girişim bu isg sınavına hala resimle uğraştıracaklar...sinir oldum yaa....

Mustafa GÖK bu yazıya teşekkür etti.
  18. Hakan ÖZTÜRK

Çevremde duyduğum kadarıyla geçmişte bir çok arkadaşımız başvuru tarihini unutmaları yüzünden sınavlara katılamamıştır. Bu yüzden tekrar tekrar hatırlatmak istiyorum.

24 Mayıs 2014 de yapılacak olan İs Sağlığı ve Güvenliği için Son Başvuru tarihi.....
    11.04.2014 Cuma günü (Yarın)

19. arda66

arda66 Guest

başvuru yaptık 120 tl haram zıkkım olsun 3 tl şifre parası verdik
    sistem çok iyi ama 2 dk içinde halletti sorun kalmadı

20. Hakan ÖZTÜRK

sınav ücretinin 50 TL den 120 TL ye çıkması benimde çok zoruma gitti. Büyük haksızlıklar yapılıyor.

akın kurt bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica