Duyuru : 24 Mayıs Sınav Duyurusu ( Ö S Y M )

İGU_TR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar başvuru merkezinden başvuru işlemlerini tamamladım ancak son kez emin olmak için soruyorum..şifremizi aldıktan sonra internetten birşey yapmamıza gerek var mı? bu sınav süresince başıma o kadar talihsizlikler geldiki artık korkmaya başladım yanlış yapacağım diye..bugün son gün malum

waztez

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar başvuru merkezinden başvuru işlemlerini tamamladım ancak son kez emin olmak için soruyorum..şifremizi aldıktan sonra internetten birşey yapmamıza gerek var mı? bu sınav süresince başıma o kadar talihsizlikler geldiki artık korkmaya başladım yanlış yapacağım diye..bugün son gün malum
hayır gerek yok.

Hakan ÖZTÜRK

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bahsettiğiniz durumun aynısını az önce başka bir arkadaşım yaşadı. Kendisi ÖSYM den şifre almış. Buradan birlikte şifreyi değiştirdik. Başvurunuz yapılmıştır mesajı aldık. Emin olmak için başvuru bilgilerini yeniden güncelledik. Bence sizde başvuru bilgilerinizi güncelleyerek emin olabilirsiniz.

İGU_TR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
şifremi değiştirdim..2-3 defa güncelleme yaptım..fotoğraf onaylanmıştır
"Başvuruya Engel Durumlar
Sınava başvurunuz bulunmaktadır.
Yukarıdaki durum(lar)dan dolayı başvuru işlemine devam edemezsiniz."

yazısını görüyorum..sanırım sınava çalışıp kazanmaktan başka yapacak bir şey kalmamış..
çok teşekkür ederim..

Hakan ÖZTÜRK

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
şifremi değiştirdim..2-3 defa güncelleme yaptım..fotoğraf onaylanmıştır
"Başvuruya Engel Durumlar
Sınava başvurunuz bulunmaktadır.
Yukarıdaki durum(lar)dan dolayı başvuru işlemine devam edemezsiniz."

yazısını görüyorum..sanırım sınava çalışıp kazanmaktan başka yapacak bir şey kalmamış..
çok teşekkür ederim..

Hayırlı olsun. Bol bol çalışmak gerekiyor.Birde dua etmek...çok ihtiyacımız olacak.

erol g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
soru başı 2 tl'ye geliyor. Giridğim en pahalı sınav olacak :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.