Duyuru 24 Mayis Sinav Sonuçlari Ve Izlenecek Yol

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

24 MAYIS sınav SONUÇLARI VE İZLENECEK YOL
    Değerli Meslektaşlarım,
    24 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi sınav sonuçları ve izlenecek yol ile ilgili bilgiler İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği www.facebook.com/groups/leventkavlak
    facebook sayfamızda yayınlanmıştır.En derin saygılarımla
    ...
    Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm: 532 232 91 05

Ural KAZAN, arzusahin ve isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  2. gulcin demirtas

gulcin demirtas TÜİSAG Üyesi

Mrhb levent bey öncelikle destekleriniz için çok tesekkür ederim ben 41 netle A sınıfı olmayı kaçırdım mağlesef itiraz edilen soruları nerden gorebilirim

isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  3. irfan çepni

irfan çepni TÜİSAG Üyesi

Levent Bey, bu zorlu yolda destekleriniz için sonsuz teşekkürler... Başta size ve site yönetimine, paylaşımlarıyla destek veren tüm değerli üyelere ayrı ayrı teşekkürler... sayenizde önce "C" sınıfına, bu günde "A" sınıfına ulaşmış durumdayım. Bu sitenin oluşumunda ve sürekliliği hususunda göstermiş olduğunuz çabaya canı gönülden kocaman teşekkürlerimi sunmak istiyorum. 47 doğruyla, 78,33333 puana ulaştım. Herşey gönlünüzce olsun, Sakarya'dan Sevgi ve saygılarımlaa...

4. hamdi çakır

hamdi çakır TÜİSAG Üyesi

itiraz edilen sorular hakkında bilginiz var mı acaba 68,333 de kaldım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. burakkab

burakkab TÜİSAG Üyesi

C sınıfı uzman olmuş bulunmaktayım. Bu işe ye ş başlayan bir c sınıfının ilk yapması gereken izlemesi gereken yollar nasıl olmalı

6. Tolga Çeper

Tolga Çeper TÜİSAG Üyesi

bende bu konu hakkında bilgi almak istiyorum acaba sonuçlar itirazlar sonrası düzeltmeler dikkate alındıktan sonraki sonuçlar mıdır?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. 09Hülya

09Hülya TÜİSAG Üyesi

sayın site sorumluları arkadaşlarım ; eğitim kurumundan almış olduğum eğitimden ziyade sitenizin bana vermiş olduğu katkıya öncelikle teşekkür ediyorum birçok şeyi sitenizde ve sitenizi takip eden arkadaşlardan öğrendim eminim bundan sonrada bu durum devam edecek şu anda 18 ağustos sınav kabusundan sonra aralık da C sınıfı belgesini mayısta da A sınıfı İSG belgesini aldım inşallah hayırlısı olsun herkes için iyi ki varsınız teşekkürler......

8. Levent KAVLAK

Değerli Meslektaşlarım,
    Sizlerin başarılı olmaları için elimizden gelen ne s yapmaya çalışıyoruz. Ne bir eğitim kurumumuz ne de OSGB miz var.Güvendiğimiz Allahımız ve sizden başka kimsemiz yok.Sizler için çıktığımız bu yolda İSAG olarak her alanda mücadele verirken sizlerinde bizlerin yanımızda olmasını istiyoruz.İSAG Derneğine üye olarak yaşadığımız tüm haksızlıklara dik duruş sergilelemz gerekiyor.www.isag.org.tr üzerinden üye olabilirsiniz.Yıllık aidat 50 tl olarak revize edilmiştir.Aidatlarınızıda ekonomik olarak müsaitseniz yatırısınız yok değilseniz uygun bir zamanda yatırabilirsiniz.Bu ülkenin İş Güvenliği Uzmanlarını mesleki olarak bir noktalara getirebilmek için gece gündüz uyumadan şehir şehir doaşarak fuarlarda işvrenlerle mücadele ederek algı oluşturmaya çalışıyoruz.Sizlerin başarısı için kendimizi adamış durumdayız.Sizleri asa yalnız bırakmayacağız.

Levent KAVLAK
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

Hakan Anaç ve şaban hıdır bu yazıya teşekkür etti.
  9. Levent KAVLAK

Değerli Meslektaşlarım,
    Sizlerin başarılı olmaları için elimizden gelen ne s yapmaya çalışıyoruz. Ne bir eğitim kurumumuz ne de OSGB miz var.Güvendiğimiz Allahımız ve sizden başka kimsemiz yok.Sizler için çıktığımız bu yolda İSAG olarak her alanda mücadele verirken sizlerinde bizlerin yanımızda olmasını istiyoruz.İSAG Derneğine üye olarak yaşadığımız tüm haksızlıklara dik duruş sergilelemz gerekiyor.www.isag.org.tr üzerinden üye olabilirsiniz.Yıllık aidat 50 tl olarak revize edilmiştir.Aidatlarınızıda ekonomik olarak müsaitseniz yatırısınız yok değilseniz uygun bir zamanda yatırabilirsiniz.Bu ülkenin İş Güvenliği Uzmanlarını mesleki olarak bir noktalara getirebilmek için gece gündüz uyumadan şehir şehir doaşarak fuarlarda işvrenlerle mücadele ederek algı oluşturmaya çalışıyoruz.Sizlerin başarısı için kendimizi adamış durumdayız.Sizleri asa yalnız bırakmayacağız.

Levent KAVLAK
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    leventkavlak@hotmail.com

şaban hıdır bu yazıya teşekkür etti.
  10. Levent KAVLAK

Değerli Meslektaşlarım,

Levent KAVLAK
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    leventkavlak@hotmail.com

şaban hıdır bu yazıya teşekkür etti.
  11. arzusahin

arzusahin TÜİSAG Üyesi

C sınıfı sınavında 54 dogruyla 90 puan aldım emekleriniz,paylaşımlarınız için teşekkürler...

12. abramm

abramm TÜİSAG Üyesi

Arkadaş bu işte bi terslik var, sınav sonrası cevapların %90 doğru olduğunu düşünüyordum, ve bir baktım 41 doğru 19 yanlış. 68,3333 ve başarı sırası 1865. Başarılı yada başarısız demiyor, ne oldu soruları göremiyoruz, sınav önceden 4 şıklı idi 5 şıklıya çıktı ve soruları ve cevapları göremez olduk. Itiraz edilecek sorular varmı ? Izlememiz gereken bir yol var mı ?

Tolga Çeper bu yazıya teşekkür etti.
  13. Ural KAZAN

Ural KAZAN TÜİSAG Üyesi

Ne yazikki kurstan pek fayda sağlayamadım. Ancak bu sitedeki paylaşımlarla sınava hazırlanarak 73,3333 puanla C sınıfı oldum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hali hazırda web sitenizi ve paylaşımlarınızı takip ediyorum. İçten dileklerimle tekrar teşekkür ederim tekrar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica