Soru Bankası 27 Aralık 2014 Sınavı A, B Ve C Hazırlık Osym'ye Göre 5 Şıklı Sorular %100 Başarı

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar bir yere kaybolduğumuz yok.

bildiğiniz gibi Rusyada çalışıyorum. Geçen sene babamın ameliyat işleriyle uğraştım. 3 gün önce mesane kanseri olduğunu öğrendim.

ONCOTICE adlı ilacın Türkiye'de bulunmadığını öğrenince üzüntüm 2 kat artı. şu an yurtdışında araştırıyorum. ama henüz bir gelişme sağlayamadım. avrupa ülkelerinde recetesiz verilmiyor.

zaten isteyene mail yoluyla bütün dokumanlarımı attım.denemeler+bukletler+hap notları+1364 açıklamalı sorular ve nihayetinde buradaki 12 deneme.
bunları bitirirseniz ne kadar zor olursa olsun sınav 80 den aşağı not almazsınız.

anlayışınız için teşekkürler.
herkese başarılar diliyorum

AYNUR İKAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Allah acil şifalar versin hocam inşallah en kısa zamanda sağlıgına kavuşur babanız.
.Sorularınız için teşekkür ederim .

melon

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)

bildiğiniz gibi Rusyada çalışıyorum. Geçen sene babamın ameliyat işleriyle uğraştım. 3 gün önce mesane kanseri olduğunu öğrendim.

ONCOTICE adlı ilacın Türkiye'de bulunmadığını öğrenince üzüntüm 2 kat artı. şu an yurtdışında araştırıyorum. ama henüz bir gelişme sağlayamadım. avrupa ülkelerinde recetesiz verilmiyor.

zaten isteyene mail yoluyla bütün dokumanlarımı attım.denemeler+bukletler+hap notları+1364 açıklamalı sorular ve nihayetinde buradaki 12 deneme.
bunları bitirirseniz ne kadar zor olursa olsun sınav 80 den aşağı not almazsınız.

Sayin hocam, ben avusturyadayim. Isterseniz Size yardimci olurum save seve...
Pazartesi dönüyorum tekrar. Gecmis olsun...

mehriban

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hocam Allah acil şifalar nasip etsin insaşallah. Cok üzüldüm. Allah ona ve onun gibi tüm hastalarımıza saglık ve sehet versin. Amin

Hüseyin51

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)

geçmiş olsun emeklerin için teşekkürler

levent aydınlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)

Babanıza Allah acil şifalar versin,Hakan bey.
Vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.
Saygılarımla.

levent aydınlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)

Babanıza Allah acil şifalar versin,Hakan bey.
Vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.
Saygılarımla.

smile fe

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Allah babanıza ve tüm hasta olanlara acil şifalar versin.
Emeklerinizden dolayı teşekkürederim.
Sınavdan çıktık ve bana sorulayıcıydı.

Kaner

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hakan ERDOĞAN Hocamız sorularıyla bizlerden desteğini hiç esirgemedi. Herkes susup köşesine çekilirken o bizi çalışmaya sevk etti açıkcası. Kim ne derse desin soruları güzeldi kafamda oturtamadığım konularda o sorular yüzünden yönetmelik manyağı oldum :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hicran Ky

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Hakan Bey çok teşekkür ederim.Sorularınızla hangi konuya yönelmem gerektiğini çok net gösterdiğiniz için,emek harcağınız için,bilgi paylaşımından kaçmadığınız için,gereksiz bilgilere yönelip zamanımı boşa harcamamı engellediğiniz için binlerce teşekkür.Gecikmiş bir teşekkür gerçi üzgünüm.Tekrar tekrar teşekkür ederim.

mehriban

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hakan ERDOĞAN Hocamız sorularıyla bizlerden desteğini hiç esirgemedi. Herkes susup köşesine çekilirken o bizi çalışmaya sevk etti açıkcası. Kim ne derse desin soruları güzeldi kafamda oturtamadığım konularda o sorular yüzünden yönetmelik manyağı oldum :D
Kaner bey sınav sonucunuz nasıl? Tanıdıgım tüm arkadaşlarımı merak ettim.

mehriban

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben sınavı kazandım Hakan Hocamada cok teşekkür ediyorum. Tüm kazananları kutlarım. Kazanamayanlarada Sabır diliyorum.

Tuba YAĞCIOĞLU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu başlık altında tarafımdan hazırlanan sorular paylaşılacaktır. konuyu açtım ilgilenme durumuna göre devam edeceğim. Günde en az 20 soru paylaşacağım.yazım hatalarım olursa bağışlayınız.

HAKAN ERDOGAN
VGO HSE DEPUTY MANAGER IN RUSSIA
A CLASS HSE MANAGER
MECHANICAL ENGINEER MSc.
PRODUCTION MANAGER

COK SORU GELIYOR MAILIME. SUNU ACIKLIĞA KAVUSTURMALIYIZ.
ARKADASLAR BEN HIC KIMSEDEN BİR KURUS PARA ALMIYORUM BU HİZMETLERİM İCİN. SADECE BİR TESEKKUR BİR DUA YETER BANA.

sınava girecek arkadaşlarınıza ulaşınız forumu takip etsinler.HERKESE SOYLEYIN BEN BURDAYIM.KURSA GITMENIZE GEREK KALMAYACAK..

bundan önce olduğu gibi yine yanınızdayım..Bu sorular ISAG için hazırlanmıştır.
bu arada Aralık ayında isag facebook sayfasında online soru çözümlerimiz olacaktır.kaçırmayınız.

www.facebook.com/groups/leventkavlak

Hakan Bey merhaba; aşağıdaki soruyu çözerken düşünmekten cevaplamam epey bir zaman aldı, nedenlerim aşağıdadır:

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI DENEME SINAVI 01

Ahmet Bey 200 çalışanı olan bir gübre fabrikası sahibidir. Fabrikada risk analizi 23.11.2012 tarihinde yapılmıştır. Fabrikada 10.02.2013 tarihinde kaza olunca Ahmet Bey üretimde kullanılan üniteleri modernize etmeye karar vermiştir. Fabrika da bazı binaları yıktırmış ve yeniden yaptırmıştır. 19.05.2013 tarihinde inşaat alanında mesai saatleri dışında yapılan iskelenin bir kısmı rüzgarla çökmüş ölen yada yaralanan olmamıştır. İnşaat faaliyetleri 05.08.2014 tarihinde, yeni makinelerin yerleştirilme işlemi ise 11.11.2014 tarihinde bitmiştir.

1-15 arasındaki tüm sorular (15’de dahil) bu bilgilere göre yapılacaktır.

1. Ahmet Beyin yaptırdığı risk analizinin geçerlilik tarihi ne zaman biter?

A) 23.11.2014
B) 10.02.2015
C) 19.05.2015
D) 05.08.2016
E) 11.11.2016

bazı binalar yıkılıp yeniden yaptırıldığında ve/veya modernizasyon sonrasında risk analizinin tekrarlanması gerekmiyor mu ? Tekrarlanacak olmasına rağmen, geçerli olan en son yapılan analiz midir ?

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Tuba hanım soruyu analiz edelim.gübre fabrikası çok tehlikeli sınıfa giriyor ve ahmet bey yeni makineleri 11.11..2014 de yerleştirdiğine göre bu tarihte analizi revize etmesi gerekir. o yüzden bu tarihin üzerine ekleyeceğiniz çok tehlikeli sınıf yenileme süresi size en son risk analizinin geçerlilik tarihini verecektir.

yakup olçum

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hakan Hocam;
Aralık B sınavı için hazırlanıyorum ve çok eksiğim var Önceki msjlarınızda isteyene Elinizdeki Dökümanların tamamını gönderdiğinizi yazmışsınız, bende istifade etmek isterim Nasıl ulaşabilirim bu dökümanlara?

Yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederim.. Babanız Acil şifalar dilerim..

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
yakup bey ozelden maılınızı atın sıze gondereyım.

mesud

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba hakan bey 2015 mayıs sınavı için mevcut sorularda bir değişiklik varmı yoksa bu haliyle çalışabilirmiyiz

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
değişen yönetmeliklere mutlaka bakınız. örneğin 6331 sayılı kanunda değişiklikler oldu.size ilerleyen günlerde hangilerinin değiştiğini belirteceğim

mesud

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hakan bey e posta adresinizden yazmıştım 2015 mayıs c sınıfı sınavı için gönderebileceğiniz dökümanları bekliyorum, teşekkürler. info@besiroglu.com.tr

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.