Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

Şeyma Paçacı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Herkes kayboldu :)

Osman_Öztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bu para yatirma suresi en gec ne kadar acaba

Ayhan Demircioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
merak ettiğim bişey var.. gece çalışmasını 10 saat yapan biri vardı..üstüne basa basa da dogru oldugunu iddaa eden o geçtiyse ben bu sınavı geçerli saymıyorum :)

O kişi ben değilim ama bende 10 yapanlardanım ve hala 10 diyebilirim. En çok demedikçe bence gece çalışma süresi 10. En çok derse 11.

Ayhan Demircioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben bugün bankaya gittim almadılar sisteme daha düşmemiş .

Bende gidecektim iyiki gitmemişim. Banka uzak o kadar yolu gidip yatıramamak iyi olmazdı benim için. Ne zaman yatırabiliyormuşuz bankadan bişey dediler mi ? ne zaman yatırabiliyormuşuz. Perşembe ? Cuma ?

Ayhan Demircioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben bugün öğleden sonra Ziraat Bankası'na gittim. Sistem ahtif durumda fakat daha kazanan adayların T.C. kimlik numaraları tanımlanmamış. T.C.'mi söylediğimde sistemde görülmedim. Bir iki gün içerisinde sisteme aktarılırız diye düşünüyorum. Yarın yine gideceğim. Başka gidecek arkadaşlar olacaksa durumu buraya yazsınlar ki herkes haberdar olsun.

Bende gidecektim ama fırsatım olmadı iyiki gitmemişim. Bu konu ile ilgili mutlaka isg katip te duyuru yaparlar. Orayı takip etmek lazım.
Burdan da haberleşiriz.

serkancan uçar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
burdayız sınava çalıştık sınava girdik bekledikkkkk kazandık şimdide para yatırma süreci geldi isg katibe girme çabaları başladı

hediye çayır konan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teşekkürler herkese yapılacakları anladım sayenizde

Şevket Terzi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
iki tane sorum olacak arkadaşlar. Birincisi bu bankaya para yatırma süresi ne zamana kadar? diğeri de bu kurumsal hesaptan bahsedip uyarıyor sürekli ÇSGB'de İSGGM'de falan, yani yatıran birisi olursa buraya hangi yolları izlediğini yazarsa sevinirim özellikle parayı ne zamana kadar yatırmamızın gerektiğini.

Ali Mert

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bankaya para yatirabilen varmi arkadaslar

Ali Mert

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Zannetmiyorum bu kadar çabuk sisteme bizi işleyeceklerine. Burdan ben yatırdım diyen bir mesaj görmeden bankaya gitmeyi düşünmüyorum. isgkatipte mutlaka duyuru olur bununla alakalaı diye düşünüyorum.
Kursumdan aldigim bilgiye gore bakanliktan yapilacak olan duyuruya bagli olarak bilgilendirme yapilacak.

taner buldunn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kursumu aradim cuma gunu yatirabilirsiniz eger sistem de gorunmeyen arkadaslar var ise pazartesi yapabilor dedi yani yarin deneyelim

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar bugün saat 15.30 gibi arkadaşım bankaya gitti hem kendi adına yatırmak için hemde benim adıma; ancak onun adı sistemde çıkmasına rağmen benim adım bulunamadı. Yarın tekrar deneyecegim..

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar sınavı kazandım ancak isg katipte https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden "Sınav Durumu Sorgula" dediğim zaman "Girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı.." diyor. Siz kendi bilgilerinizi girdiğinizde ne diyor. Böyle demesinde bir sorun yok değil mi????

Ayhan Demircioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar bugün saat 15.30 gibi arkadaşım bankaya gitti hem kendi adına yatırmak için hemde benim adıma; ancak onun adı sistemde çıkmasına rağmen benim adım bulunamadı. Yarın tekrar deneyecegim..

Hocam aranızı bozmak gibi olmasın ama ya arkadaşın seninkini yatırmak istememiş :) yada tam sisteme isimler transfer edilirken yatırmış. Kendi bilgileri sisteme girilmiş ama seninkilerin daha girilmediği bir saatte yapmış olabilir işlemi.
Ben daha bankaya gitmedim , eğer yatıran varsa demekki bi hareket olmuştur. Bende yarın giderim bankaya.

Ayhan Demircioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar sınavı kazandım ancak isg katipte https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden "Sınav Durumu Sorgula" dediğim zaman "Girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı.." diyor. Siz kendi bilgilerinizi girdiğinizde ne diyor. Böyle demesinde bir sorun yok değil mi????

Bende de aynı şeyi diyor, ama bu sistem galiba sınavı MEB yaparkenden kalmış bir sitem. Ben en başından beri burda kendimi göremedim.

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Hocam aranızı bozmak gibi olmasın ama ya arkadaşın seninkini yatırmak istememiş :) yada tam sisteme isimler transfer edilirken yatırmış. Kendi bilgileri sisteme girilmiş ama seninkilerin daha girilmediği bir saatte yapmış olabilir işlemi.
Ben daha bankaya gitmedim , eğer yatıran varsa demekki bi hareket olmuştur. Bende yarın giderim bankaya.

:) Yarın gitmek en mantiklisi olacak zaten sisteme tam girişler yapılmamış daha haklisin... Ama sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.