Soru 27 Aralık 2014 Sınavı

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında kimyaci_20 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kimyaci_20

kimyaci_20 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

27 aralıkta yapılacak sınavda sadece c sınıfı ve işyeri hekimliği sınavı yapılacak gibi bir duyum aldım. Bu haberin doğruluğu nedir? B ve A sınavı olmayacak mı ( prim günü yükseltmesi değil ) , 3 yılını doldurmuş c ler, 4 yılını doldurmuş b ler ve isg yüksek lisansı yapanlar B ve A sınavına girecekler mi?

Lütfen bilgisi olan biraz bizi aydınlatsın.

2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

sınav yapılacaksa elbette (prim gün ile yükselme harici) tüm sınıflar için sınav yapılır. Hangi sınav dönemi görülmüş bişey bu???
    Bence gönlünüzü ferah tutun.

Last edited: 12 Ağustos 2014
  3. SERDAR BÜYÜKTEKE

SERDAR BÜYÜKTEKE TÜİSAG Üyesi

27 Aralık'ta yapılacak sınavda yükselme sınavı olacakmı ?
    ösym tarafında aralıkta yapılan sınavda yükselme olacakmı arkadaşlar haberi olan varmı varsa ne yapmamız gerekiyor..............

4. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

Danıştayın yükseltme sınavı ile ilgili kararı acaba 27 aralık 2014 te yükseltme sınavını etkiler mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. SİBEL TURAN AÇAR

SİBEL TURAN AÇAR TÜİSAG Üyesi

Mmerhaba, 27 aralıkta diğer sınıflar içinde olacak hatta ben B için kaydoldum.

6. Levent ACAR

Levent ACAR TÜİSAG Üyesi

Sibel Hanım gibi bende B sınıfı Uzmanlık için kaydoldum. galiba A sınıfı açılmamış yeterli başvuru olmadığı için. c sınıfı uzmanlık kayıtları da tabiiki devam ediyor. yükselme sınavı bekleyenler boşuna beklemesin. danıştayın dava süreci yüzünden.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

kaydınızı yükseltme sınavı ile ilgimi yoksa c belgesini aldıktan sonra 3 yıl dolduğu içinmi sınava müracat ettiniz

8. Levent ACAR

Levent ACAR TÜİSAG Üyesi

Soruyu bana sormadınız ama ben kendi adıma cevaplayım. 19 .01.2011 tarihinde C sınıfı uzmanlık belgemi alıp 3 yıl çalıştığımı belgeledim ve B sınıfı uzmanlık kursuna kayıt yaptırmaya hak kazandım.

mkekin1970 bu yazıya teşekkür etti.
  9. SİBEL TURAN AÇAR

3 yıl dolduğu için

mkekin1970 bu yazıya teşekkür etti.
  10. glcn dgn

glcn dgn TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar 27 aralık sınavına gireceğim. C sınıfı alacağım inşallah. Kursların verdiği kaynaklar yetmiyormus sanırım tavsiye edebileceğiniz bir kaynak varmı tek bir kitaptan çalışıp çıkmış soruları çözmek istiyorum

aysima bu yazıya teşekkür etti.
  11. Fatih Dağkıran

Fatih Dağkıran TÜİSAG Üyesi

Arkadaş ben B gurubuna hazırlanıyorum inşallah gireceğim.

12. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım en güzel kaynak Bilgit.com 'dan çalışmaktır her zaman güncelleniyor. Tüisag'ın da sitesinde çok güzel bilgiler var çalışabilirsin.

13. Burak Durgun

Burak Durgun TÜİSAG Üyesi

Mayıs 2015 sınavı kayıtları ne zaman başlar ?

14. bünyamin yavuz

bünyamin yavuz TÜİSAG Üyesi

Fatih bey merhaba

Sanırım 3 yılınız doldu ve B sınıfı sertifika alacaksınız. Benimde 3 yılım doldu, benim size sorum eğitim almak gerekiyor mu sınava girmek için yoksa eğitim almadan direkt sınava girebilecekmıyiz?

15. Bilgehan Ergün

Bilgehan Ergün TÜİSAG Üyesi

Yüksek lisansı tamamlayanlar sınava nasıl başvuru yapacak ?

16. Fatih Dağkıran

Fatih Dağkıran TÜİSAG Üyesi

Bünyamin bey c gurubu olarak 3 yıl çalıştıysanız ve İSG katipten sözleşmeniz var ise eğitim alarak B gurubu sınava girebilirsiniz.Eğitim gurubuna firmalardaki risk analizleriniz, sgk giriş leriniz,acil durum planları,karar defterleri çalışmalarınızın fotokopilerini vermeniz gerekiyor(aslı gibidir kaşesi vuru olarak)Yani iş güv. uzmanı olarak çalıştığınızın ispatını istiyorlar.Kolay gelsin

17. baki karaman

baki karaman TÜİSAG Üyesi

olacağı konusunda kaynak var mı?

18. SİBEL TURAN AÇAR

Burak Durgun bu yazıya teşekkür etti.
  19. mutlu uysal

mutlu uysal TÜİSAG Üyesi

21 aralıktaki sınavı geçemedim 27 aralıktaki sınava başvuru yapacağım. bu sınavı da geçemezsem daha sonra yapılacak sınavlara başvuru yapabilir miyim?

20. baki karaman

baki karaman TÜİSAG Üyesi

olacağı konusunda kaynak var mı?
    Evet 2015 takvimi belli değil henüz. Bende çok merak ediyorum yine mayısta olcak.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica