Duyuru 27 Aralik 2014 Tarihinde Yapilacak Olan Iş Güvenliği Uzmanliği Ve Işyeri Hekimliği Sinavina Girecek

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

27 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI ve İŞYERİ HEKİMLİĞİ SINAVINA GİRECEK OLANLARIN DİKKATİNE

Değerli Meslektaşlarım,

27 Aralık 2014 Tarihinde düzenlenecek olan İş Güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği sınavına girecek olan aday meslektaşlarımız bakalığın aşaığda yaptığı duyuruya istinaden dikkat etmesi gerek hususlar bilgilerinize sunulur.Saygılarımla

Bilindiği üzere 2014 yılı için Genel Müdürlüğümüz ile ÖSYM Başkanlığı arasında yapılan protokol gereği işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı Mayıs dönemi sınavı 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılmış olup Aralık dönemi sınavı ise 27 Aralık 2014 Cumartesi günü yapılacaktır.

27 ARALIK 2014 günü yapılacak işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavına, Genel Müdürlük tarafından yetkilendirilmiş Eğitim Kurumlarından eğitim alarak ilk defa girecek adayların eğitimlerini en geç 3 EKİM 2014 (İSG-KATİP’ te belirtilen eğitim bitiş tarihi) tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Ayrıca Eğitim Kurumları’ nca 3 EKİM 2014 tarihinden itibaren en geç 15 gün içinde (en son 18 EKİM 2014 saat 23.59’ a kadar) uygulamalı eğitimin yapılacağı işyerlerinin listesi ve eğitim tarihlerinin İSG-KATİP üzerinden bildirilmesi gerekmektedir.

Yukarda belirtilen hususları yerine getirmeyen adaylar 27 Aralık 2014 tarihinde yapılacak sınava kesinlikle alınmayacaklardır.

Eğitim bitiş tarihlerinin değerlendirilmesinde İSG-KATİP verileri dikkate alınacağından, adayların mağdur olmaması için Eğitim Kurumlarının dikkatli olmaları hususu önemle duyurulur. 18.06.2014

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm: 532 232 91 05

İhsan Yüksel bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ssrkdgn

Ssrkdgn TÜİSAG Üyesi

Yüksek lisans ile c den beye geçişler nasıl olacaktır. Bilgi verebilirmisin..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica