27 Aralık C - Sınav Sonuç Itiraz Için Toplanalım

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Galip Ardalı tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Galip Ardalı

Galip Ardalı TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    27 Aralık 2014 C Sınıfı Sınavı Iptal Edilmesini Düşündüğümüz Sorular için ne yapmamız gerekiyor. Gerekirse topluca mahkemeye başvuralım. Yani 5-6 sorunun soru şeklinin veya cvpların yanlış çelişkili olduğunu kesinlikle biliyoruz.
    Bende işte 4 soru yüzünden 70 alamadım. Benim gibi birçok kişi oldugunuda tahmin ediyorum. okadar emek ve zaman verdik, Şimdi biz öylece bakacağızmı? gerekirse aramızda para toplayip başvuralım... en azından topluca olursak masrafımız az ve iptal ettirme gücümüz çok olur. ilgili arkadaşlar lütfen konuya iştirak olsunlar.

2. Gokhan Yilmaz6671

Gokhan Yilmaz6671 TÜİSAG Üyesi

Galip bey haklısınız ama geçmiş yorumları okuduğumda ilk 3 gün müracaat edilmesiyle soru iptali daha olmaz diye dusunuyorum ayrıca osym 7 sorudan bir tane iptal açıkladı. Belki daha da iptal vardır ancak soruların tamamiaciklanmadigi için elimizi kolumuzkonumunu bagliyorlar. Bu saatten sonra itiraz edilip mahkemeye gidilebilir ama bu da ne kadar sürer kimbilir bende kabullenmek istemiyorum ama başka da care yok gibi.

3. harun yaman

harun yaman TÜİSAG Üyesi

4. M.Dundar

M.Dundar TÜİSAG Üyesi

Bende 2 soru ile kaldim ,dediginiz gibi sinavda 3-4 soru belirsiz.Bizim gibi kilpayi kaciranlar birlik olalim gerekirse mahkemeye verelim,bizim gibi durumda olan arkadaslari bu baslik altinda toplanmaya ve hakkimizi aramaya davet ediyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. BilgeKRTS

BilgeKRTS TÜİSAG Üyesi

Aralık sınavından 1 soru ile kalanlardanım, mahkeme süreci ile ilgili neler yapılması gerekiyorsa yapmaya bende varım.

6. MUSTAFA YURTERİ

MUSTAFA YURTERİ TÜİSAG Üyesi

bende 1 soru ile kaldım ne yapılması gerekiyorsa varım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ajdar bey

Ajdar bey Guest

Mayıs sınavına hazırlanın derim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica