Soru 27 Aralık Iş Güvenliği Sınav Sonuçları ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında gulec tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gulec

gulec TÜİSAG Üyesi

sınav ne zaman açıklanacak.Konu ile ilgili fikir sahibi olan var mı?

2. Bülent Uyan

Bülent Uyan TÜİSAG Üyesi

Bugün açıklanır.

3. mustafa oğuz

mustafa oğuz TÜİSAG Üyesi

bugün açıklanması lazım artık. 2 hafta oldu..

4. yuder

yuder TÜİSAG Üyesi

Herhalde perşembe aciklanir,,

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. isgosman07

isgosman07 TÜİSAG Üyesi

bence cumartesi açıklanır:D

6. muratturker_09

muratturker_09 TÜİSAG Üyesi

Bence açıklanmaz :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. muratturker_09

muratturker_09 TÜİSAG Üyesi

8. alinalbant84

alinalbant84 TÜİSAG Üyesi

Aciklansa nolcakki sınav kol gibiydi kim gececek o sinavdan belki basari yuzdesi 15 falan olur belki olmaz
    Hic umut etmeyin bence arkadaslar

9. Ayhan Demircioglu

Ayhan Demircioglu TÜİSAG Üyesi

İnsan hakları uzman yardımcılığı da açıklanmış

An itibarı ile ÖSYM nin yaptığı ve henüz açıklanmayan tek sınav İSG sınavı kaldı yanlış kontrol etmediysem.

10. bahar kurt

bahar kurt TÜİSAG Üyesi

bir önceki sınavın başarı oranı %22 idi.bu sınav ın da başarı oranı düşük olacak muhtemelen.

isgosman07 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Ayhan Demircioglu

Arkadaşlar biz İSG sınavını neden geciktirdi diye dert yanıyoruz ama bugün açıklanan sınav daha vahim.

16:30 da 2014 Türkiye İnsan Hakları Kurumu İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı sınavı açıklandı
    bu sınav 20 Aralıkta yapılmış ve başvuran sayısı sadece 217 kişi

Başvuru sayısı 217 Sınava giren 177

Bu sınav bilgilerini okuyunca yuh dedim içimden. Bizim fakültede en tembel hocaya versen bu kadar kağıdı günde 10 kağıt okusa şimdiye çoktan açıklardı :) :)

12. gulec

gulec TÜİSAG Üyesi

Bu haftayıda yer bunlar.OSYM de birşey söylemiyor.

13. Berk şentürk

Berk şentürk TÜİSAG Üyesi

Açıklanacak tarihe göre bahse mi girsek?
    1 gün içinde 1.15
    2 gün içinde 1.80
    3 gün içinde 2.50
    Hiç açıklanmıyor 10.00

fadime bahadır bu yazıya teşekkür etti.
  14. ersin vural

ersin vural TÜİSAG Üyesi

bir önceki sınav 24 mayısa yapıldı 6 haziran da açıklandı yani aşşağı yukarı 12 gün tam 20 gün oldu açıklanmadı sanırım eli kulağındadır yarın yada cuma bekliyorum

15. gülşah can

gülşah can TÜİSAG Üyesi

alfabetik sıraya gore mı acıklamaya karar verdıler acep once adalet... sımdı ınsan hakları.. e yarın bır gun de ı saglıgı acıklanır heralde artık stresımı yenmek ıcın turlu turlu seyler dusunmeye basladım

16. taner buldunn

taner buldunn TÜİSAG Üyesi

Cuma saat 16 yi bekleyecegiz

17. Ajdar bey

Ajdar bey Guest

Cuma günü saat 10 da açıklanır
    Sonuçları görüp kalan arkadaşlar üzülmesin şunun şurasında Mayıs'a be kaldı

18. ahmetderin

ahmetderin TÜİSAG Üyesi

çalışma bakanı a sınıfı b sınıfı uzman yok diyor . Beyinsizlere soru hazırlattırıyor. bakanın yerinde olsam tüm çalışma bakanı personelini sınava sokarım bakalım kim ne alacak. soru verenler hiç bi firmada iş güvenliği çalışması mı yapmıs ki bize boyle soru soruyorlar.bakanlık sınav yaparken soruları sahada çalışan işin gerçek uzmanları hazırlardı. yanlış çıkardı ama yuzde 90 nı saha ve yonetmeliklerin özüydü.

gulec bu yazıya teşekkür etti.
  19. Ayhan Demircioglu

Bugün kendimi ÖSYM nin yerine koyup bir kere daha düşündüm, ama baya empati yaptım, şuna karar verdim,

İSG sınav takvimine yakın baya sınav yapılmış , oldukça yoğun bir takvim işlemiş.
    27 Aralık sonrasında 20 gün oldu ama dolu dolu kaç iş günü oldu diye baktım. Mayıs sınavındaki kadar iş günü olmadı daha. Cuma en geç açıklanır bence hatta yarın bile olabilir diye düşünüyorum, çünkü İSG sınavına yakın tarihli , öncesinde ve sonrasında yapılan sınavların tamamı açıklandı, sadece İSG sınavı kaldı. Onuda yarın yada Cuma açıklarlar.

27 aralıktan sonra sorular tüm illerden ankaraya en iyi ihtimalle 1 günde ulaşır. Sonrasında zaten yılbaşı tatili oldu, Sağolsun hükümet cumayı da tatil etti. o haftayı hiç saymayın. Geçtiğimiz haftada kar tatilleri vardı, bence sınav için geçen 20 gün içindeki mesai yapılmış iş günü sayısı Mayıs dönemindeki kadar yoktur.

murat82yilmaz ve night hawk bu yazıya teşekkür etti.
  20. isgosman07

isgosman07 TÜİSAG Üyesi

Ben 21 ocak çarşamba gününe son 100 liranın basıyorum. Dün çok kaybettim yeter.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica