Tartışma 27 Aralık Isg Sınavı Cevap Kağıdını Incelemeye Ankara'ya Gidenler?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında dejavu973 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

27 Aralık isg sınavı cevap kağıdını incelemeye Ankara'ya giden var mı?

2. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

25 şubatta sınav kağıdımı incelemek için ankaraya gidicem.daha önce giden arkadaşlar var mı acaba?

3. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

sınav kağıdını inceleyebilen var mı?

4. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

evet inceledim ben.b sınıfı sınavı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

kaynakta tek başına kullanılmayan gaz oksijenmiş.

Levent ACAR bu yazıya teşekkür etti.
  6. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

tozlar kimyasal risk etmeniymiş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

kaynakta tek başına koruyucu gaz olarak kullanılmayan hangi gaz sorusunun cevabı oksijen mi??? bu soru yüzde yüz iptal edilmesi gerekmektedir bütan nasıl koruyucu gaz olarak kullanılır aklım almıyor ve 41 doğru ile kaldım cevap olarak bütan ı işaretledim ( oksijende bütanda kullanılmaz koruyucu gaz olarak)
    bu soruya benim gibi sınırda kalıp ta oksijen işaretlemeyen kim varsa toplanalım ve dava açalım kesin kazanırız literatür araştırması da yaptım zaten sınai gazları dolum tesislerinde uzun süre de çalıştım bilmediğim bir konu değil

8. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

ben de 41 doğru ile kaldım ve bütan demiştim.

9. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

osym ye yazı yazdım acaba hala dava açabiliyor muyuz diye eğer açılırsa kesinlikle üstüne düşeceğim sizde araştırırsanız beraber bir yol izleyelim belki 2 yıl sonra sonuçlanır ama hak yerini bulur diye düşünüyorum

10. dejavu973

dejavu973 TÜİSAG Üyesi

Sınavdan sonra ilk 3 gün içinde dava açılabiliyordu.zaten kimse dava açamasın diye soruları yayınlamıyorlar.ama olumlu bir cevap gelirse ben de dava konusunda yardımcı olabilirim.belki o soru için zamanında dava açan vardı.forumda sormak lazım.soru zaten yanlış.diğer şıklar koruyucu gaz olarak kullanılabilir anlamı çıkıyor ki bütan yanıcı.

11. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

Sınavdan sonra 3 gün içinde soruya itiraz ediliyor diye biliyorum dava açmaktan kasıtım soru kağıdımı inceledikten sonra yapılacak işlemler için, geçen yıllarda sorular açıklanırdı ve 3 gün içinde itiraz edilirdi komüsyonda kararını açıklardı ama mesela ben mayıs 2013 te sınava girdim 5 soru bu şekilde iptal oldu ama daha sonradan dava açanların olmasıyla geçtiğimiz günlerde başka sorularında iptal olduğunu duyduk.

Evet pek fazla bu süreçleri bilmiyorum geçen ysınavdan açılan davalar var diye duydum durumu nedir bilmiyorum site yönetimide sanırım hiçbir bilgi bilmiyor bu konuda çünkü birkaç defa yol göstermelerini istedim hiç bir cevap gelmedi maalesef

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica