TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

3. Sınav Hakkı Olup Olmadığını Kesin Olarak Nereden Öğrenebiliriz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında FRELLA tarafından paylaşıldı.

1. FRELLA

FRELLA TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzman Adayı (C)

Arkadaslar 18 mayis ve 18 agustostaki sinavlarda basarisiz oldum ortalikta dolanan birtakim soylentiler var bunu kesin olarak nereden ogrenebiliriz ? Birde tekrar egitim alirsak c sinifi yenileme egitimine mi katilacagiz ?

2. Brolin

Brolin TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)

yine bir şehir efsanesi ile karşı karşıyasınız.

iş güvenliği uzmanlarının görev yetki sorumluluk ve eğitimleri hk. yönetmelikte değişiklik mi var ki 3.sınav olsun???
    2 kez sınavı kazanamayan kişi sıfırdan eğitim alır ve sınava girer.

soruda bahsettiğiniz yenileme eğitiminın bu yeniden eğitime girmeyle alakası yoktur.

3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. hulusy

hulusy TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzman Adayı (C)
    yenileme eğitimi iş güvenliği uzmanlarının 5 yıl sonra aldıkları eğitim, yılda 3 kez sınav olacakmış ve 3. sınav hakkı yok, 3 yıl içinde 2 defa sınav hakkı var, koskoca 3 yıl lakin 2 defa sınav hakkı ne kadar uyumlu acaba,

5. 2005.fatih

2005.fatih TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    İş güvenliği işi mevzuat üzerine kurulu kalma sebebinizde bundan bi zahmet acıp mevzuat okuyunuz.Bu işi yapacaksanız mesaainizin büyük kısmını mevzuatlara ayırmanız lazım sizin burada sorduğunuz soruları uzman olunca insanlar size soracak hatırlatırım.Sorunuzun cevabıda sınav giriş hakkınız 2 kere bidahaki sınava girmek için tekrar eğitim kurumuna yazılmanız ve aynı eğitimi tekrar almanız gerekecek.

6. akif.dogan

akif.dogan TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Sınavlar

MADDE 28 – (1) Eğitim programlarını tamamlayan adayların sınavları Genel Müdürlükçe yapılır veya yaptırılır.

(2) Adaylar, en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde en fazla iki defa ilgili sınavlara katılabilir. Bu sınavlarda başarılı olamayan veya eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde sınava katılmayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.

2005.fatih bu yazıya teşekkür etti.

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica