3. Sınav Hakkı Geliyor Mu?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında brkngrkn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. brkngrkn

brkngrkn TÜİSAG Üyesi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23Kasim_sinav_duyurusu arkadaşlar isggm nin sitesinde sınav uygulamasından hariç bu sınav duyurusu konulmuş kimlerin girip giremeyeceği ile ilgili bir duyuru. konunun taslak aşamasında olduğu yazılı ama kasıma yetişir mi???

demirkan bu yazıya teşekkür etti.
  2. fazilet perpil

fazilet perpil TÜİSAG Üyesi

sınavda basarılı olamazsak sınav hakkımız 3 mü olacak?

3. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

1. İş Güvenliği eğitimi alarak hakkı kazanan adaylar; eğitim tarihinden itibaren 3 yıl içinde ilgili sınavlara katılma hakkına sahiptir. Bu üç yıl içerisinde olmak şartıyla, girebileceği sınav sayısı ile ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. (iki kez sınava girip, her ikisinde de başarısız olan kursiyerler, 3 yılın tamamlanmasına kadar, eğitim almaksızın sınav hakları devam edecektir. Ayrıca; 11 Ekim 2013’den önce iki defa sınavda başarısız olmuş katılımcılar, 11 Ekim 2014’e kadar yapılacak sınavlara eğitim almaksızın katılabilecekler).
    2. 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak söz konusu sınav hakkında duyuru Kasım ayının ilk haftasında www.isggm.gov.tr adresinden yapılacaktır.
    кредитный портал
    салон мебели
    yukarı çık

fazilet perpil, iptal ve sisko bu yazıya teşekkür etti.
  4. Aysel Aktaş Kılınç

Aysel Aktaş Kılınç TÜİSAG Üyesi

şimdi benim karar vermekde zorlandığım husus şu ben suan b yi hak ediyorum fakat mayıs2014 den sonra a yı hak edebiliyorum prim günüm yeterli olacak suan b ye girmeyerek o dönem a ya başvurabilecekmiyim biraz karışık olmadı umarım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica