3 Yil Isg Mühendisi Olarak Belgesiz Çalişma

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında kerim öztoy tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

MERHABALAR;
    21 EKİM 2012 sınav SONUCUNA GÖRE C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINI GEÇEREK, BELGEYİ ALMAYA HAK KAZANDIM. 2008-2012 YILLARI ARASINDA 3.5 YIL EÜAŞ (ELEKTRİK ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ) NE BAĞLI AFŞİN-ELBİSTAN LİNYİT İŞLETMESİNDE ÖZEL BİR FİRMADA C SINIFI UZMANLIK BELGEM OLMADAN (*)
    İŞ GÜVENLİĞİNDEN SORUMLU MÜHENDİS VE UZMAN OLARAK RESMİ YAZIŞMALAR İLE BELGELENEREK GÖREVLENDİRİLDİM. BU ÇALIŞTIĞIM SÜREYİ BELGELENDİRDİĞİM TAKTİRDE B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANABİLİRMİYİM. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.
    * İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGELERİNİN MAHKEMELİK OLDUĞU DÖNEME DENK GELDİĞİNDEN EĞİTİME KATILAMAMIŞ OLUP 2008 TARİHİNDE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI BULUNAMAMIŞTIR.

2. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Sanmıyorum, bu süre ISG uzmanı olduktan sonra işlemeye başlar. Mesela ben şantiyede denetçi olarak çalıştım, baş denetçi olabiliyor muyum? Hayır.

3. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Merhaba Kerim Bey,

Ben de 2004 yılından beri bir fiil bu işi yapıyorum.

Maalesef geriye dönük işlem yapılmıyor.

4. krisografi

krisografi TÜİSAG Üyesi

sözleşmenin bakanlık tarafından onaylandığı tarihten itibaren geçerli oluyor diye biliyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica