Duyuru : 30 Nisan 2016 Tarihinde Yapılan İsg Sınavında Başarılı Olan Adaylar Hakkında Duyuru

Adem BOZTEPE

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
merhaba. sınavı geçtim fakat dün isg-katip e-devlet üzerinden girmeye çalıştım "giriş yetkiniz yok. 3 gün içerisinde tekrar giriş yapın" diye uyarı verdi. ardından gidip 413 tl bayıldım :D şimdi yapmam gereken başka bişey var mı acaba?

Delel Nehir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Son günü ne zaman? Süre sınırlaması var mı para yaptırmakta?
Genel durum sorgulandığında başarılı. Belge ücretini şu hesaba yatırabilirsiniz diye yazdığı zaman gidip ziraat bankasına yatırabilirsiniz.

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Genel durum sorgulandığında başarılı. Belge ücretini şu hesaba yatırabilirsiniz diye yazdığı zaman gidip ziraat bankasına yatırabilirsiniz.
Hocam bende genel durumu sorgulamada bişi çıkmadı. Ama ben yinede gittim parayı yatırdım. Sonra belge katip te tanımlandı. Resimler yukarıda.

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
merhaba. sınavı geçtim fakat dün isg-katip e-devlet üzerinden girmeye çalıştım "giriş yetkiniz yok. 3 gün içerisinde tekrar giriş yapın" diye uyarı verdi. ardından gidip 413 tl bayıldım :D şimdi yapmam gereken başka bişey var mı acaba?
C mi aldın B mi aldın. Ona göre cevaplicam

Delel Nehir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Hocam bende genel durumu sorgulamada bişi çıkmadı. Ama ben yinede gittim parayı yatırdım. Sonra belge katip te tanımlandı. Resimler yukarıda.
ben ilk sınavda dsp olarak sınavı kazandım.genel durumumu sorguladığımda ücreti yatırabilirsiniz diye yazdığı halde bankada ismim görünmüyordu.bakanlığı arayıp düzeltmem nerdeyse altı ayı buldu.Ozaman siz şanslıymışsınız :)

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
ben ilk sınavda dsp olarak sınavı kazandım.genel durumumu sorguladığımda ücreti yatırabilirsiniz diye yazdığı halde bankada ismim görünmüyordu.bakanlığı arayıp düzeltmem nerdeyse altı ayı buldu.Ozaman siz şanslıymışsınız :)
bende dsp sınavını geçtim genel durumunu sorgulada bi şey çıkmadı ama bankaya ismimm verilmiş bende yatırdım ama garip durum edevletten girdiğimde sertifika geçerli aktif diyo isg katipte hiç bi şey yok :)

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Hiç sasirmadim

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
bende dsp sınavını geçtim genel durumunu sorgulada bi şey çıkmadı ama bankaya ismimm verilmiş bende yatırdım ama garip durum edevletten girdiğimde sertifika geçerli aktif diyo isg katipte hiç bi şey yok :)
Sertifika sorgulamaya bakıyosunuz değil mi?

Delel Nehir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
delel hanım isg katipten bankaya ücret yatırmadan önce başarılı onayımı almak gerekiyor.tam anlamadım?
Evet gerekiyor.Ama bir arkadaş başarılı yazılmadığı halde ödemeyi yaptığını söylüyor (?) Ösym sonuçları açıkladı ama dikkat ederseniz henüz başarılı olunup olunmadığına dair herhangi bir yazı yok. Alınan puanlara göre başarılı olunup olunmadığını isggm belirleyip bankaya bildirecek.

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Evet gerekiyor.Ama bir arkadaş başarılı yazılmadığı halde ödemeyi yaptığını söylüyor (?) Ösym sonuçları açıkladı ama dikkat ederseniz henüz başarılı olunup olunmadığına dair herhangi bir yazı yok. Alınan puanlara göre başarılı olunup olunmadığını isggm belirleyip bankaya bildirecek.
arkadaşlar başarılı diye birşey yazmaz zaten. yönetmeliğe göre geçme notu uzmanda 70 DSP de 60 vsvsvs. sizde aldığınız nota göre geçip geçmediğinizi anlayın. OSYM de listeyi filtre yapıp geçme notu üstündekileri bankaya gönderiyor. Hepsi bu kadar.

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
ben dsp hiç bi şey yazmıyo ama ismim bildirilmiş bende yatırdım bi sorun çıkarmı ama benim bildiğim başarılı olmasam bankaya bildirilmzdi herhalde sınav sorgulada genel durmunu sorgulada hiç bişey yazmıyo bende puanım 70 dsp

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
(4) Sınavlarda 100 puan üzerinden en az 70 puan alan adaylar başarılı sayılır, sınav sonuçlarına itirazlar sınavı düzenleyen kurum tarafından sonuçlandırılır.
İŞYERİ HEKİMİ VE DİĞER SAĞLIK PERSONELİNİN GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
(4) Sınavlarda 100 puan üzerinden (Değişik ibare:RG-7/3/2016-29646) işyeri hekimliği için en az 70, diğer sağlık personeli için en az 60 puan alan adaylar başarılı sayılır, sınav sonuçlarına itirazlar sınavı düzenleyen kurum tarafından sonuçlandırılır.

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Teşekkür ederim delel hanım,bilmiyordum,çok iyi oldu öğrendiğim.
Ya tamam yapın yapmayın demiyorum. Ama ben yaptım bişi çıkmadı. E bu dünyanın sonu değil. Sona gittim parayı yatırdım. Tabiki ismim listede varmış. Sonra sisteme baktım belge tanımlanmış. ama sınav durumu veya genel durumu sorgulamada bişi çıkmıyo hala. Benim için önemli olan belge var ve aktif konumda.

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
kamuya ek olarak iş imkanını araştırdınız mı.normal mesai dışında 80 saat çalışabiliyoruz sanırım.
O sadece yine kamu içinde 80 saat. Bildiğim kadarıyla ilgili müdürünüz size bu işi verirse ek ana işinize ek olarak bu işide yapıyosunuz ve 1200 TL ek ücret alıyosunuz.

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
ben sınav durumunu sorguluyorum sadece 30 nisan la ilgili bişey yazıyo ama başarı durumu boş bankaya isimim bildirilmiş bende parayı yatırdım sizde nasıl
Bende de tam olarak aynı dostum. 1 gün sonra belgeyi katipte görmeye başlaman gerek.

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
ben daha ücret yatırmadım.bankaya bizzat gitmek gerekiyormuş sanırım.atm den çıkmıyor çünki.bu arada 2015 mayıs dsp sınavından 8 soru iptal çıkmış az önce öğrendim gamze hanımdan.yani bir çoğumuz aslında kazandığımız sınava ikinci kez çalıştık.
hangi site acaba

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.