Anket 6331 Sayılı Kanun, Işverenler Lehine Değişebilir Mi?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında AKIN ÇOBN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

6331 sayılı kanun, işverenler lehine değişebilir mi?

Anketin kapanma tarihi 10 Mart 2014.
  1. Evet

    oy sayısı 7
    63,6%
  2. Hayır

    oy sayısı 3
    27,3%
  3. Fikrim yok.

    oy sayısı 1
    9,1%
  1. AKIN ÇOBN

    AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi



    6331 sayılı kanun, işverenler lehine değişebilir mi?



     
  2. ayhan07

    ayhan07 TÜİSAG Üyesi



    değişmez



     
  3. jeolog-ipek-83

    jeolog-ipek-83 TÜİSAG Üyesi

    Onların lehine olacak şey iş kazası olmaması.

     
    Recep GÜLER bu yazıya teşekkür etti.
  4. asli sorumluluk herzaman işverenindir, 6331 4.1 de eski borçlar 818 de 332 madde de yeni borçlar 6098 sayılı kanunda 417 de işverenin önlem alma borcu şeklindedir. Yanlız işveren bu borcu iş güvenliği uzmanı çalıştırarak yerine getirmeye çalışır ama bu da onun sorumluluğunu kaldırmaz. Ne yazıkki son zamanlarda i.uzmanları kalkan niyetine kullanılacak gibi bir hava oluşturuldur. her zaman suçlu olan yoktur ama bir kayıp varsa birileri bunu öder o zamnlarda da bir sorumlu aranır ne yazık ki



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
    jeolog-ipek-83 bu yazıya teşekkür etti.
  5. MNG

    MNG Guest

    ;)Çalışan lehinde olduğunu kim söyledi?

     
    uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  6. çağrı özalp

    çağrı özalp TÜİSAG Üyesi

    Bence değişmez.



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
  7. Kamber Atay

    Kamber Atay TÜİSAG Üyesi

    Malesef değişir.

     
  8. RAMAZAN TOPAL

    RAMAZAN TOPAL TÜİSAG Üyesi

    burası türkiye para nerdeyse , sistem ve yapılanma orda...bence değişir

     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica