6331 Sayılı Kanun Ve Acil Durum Eylem Planı

busray

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,

Yeni çıkan işyerlerinde acil durum yönetmeliği kapsamında acil durum planı hazırlamaktayım. İnternette ve forumlarda ilgili örnekleri inceledim. Zaten işyerimizde mevcut 1,2 sayfalık plan mevcut fakat ben daha profesyonel birşey hazırlamak istiyorum. Kendim taslak oluşturdum fakat içini genişletmek açısından tüm amaç,kapsam,sorumluluk, işyeri bilgileri, ekipler, tek tek acil durumlar hakkında bilgiler, işyeri krokileri, ekler şeklinde... Fakat içinin zenginleştirilmesi konusunda sıkıntılarım var. Sizce bu konuda kimlere danışabilirim; akut, sivil savunma vs.? Elinde bu şekilde hazırlanmış İngilizce kaynağı olan var mı? Ya da daha da zenginleştirmek için hangi kaynaklara bakılabilir?

Dr_IGU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,

Yeni çıkan işyerlerinde acil durum yönetmeliği kapsamında acil durum planı hazırlamaktayım. İnternette ve forumlarda ilgili örnekleri inceledim. Zaten işyerimizde mevcut 1,2 sayfalık plan mevcut fakat ben daha profesyonel birşey hazırlamak istiyorum. Kendim taslak oluşturdum fakat içini genişletmek açısından tüm amaç,kapsam,sorumluluk, işyeri bilgileri, ekipler, tek tek acil durumlar hakkında bilgiler, işyeri krokileri, ekler şeklinde... Fakat içinin zenginleştirilmesi konusunda sıkıntılarım var. Sizce bu konuda kimlere danışabilirim; akut, sivil savunma vs.? Elinde bu şekilde hazırlanmış İngilizce kaynağı olan var mı? Ya da daha da zenginleştirmek için hangi kaynaklara bakılabilir?

Size tavsiyem asgari gereklilikleri yerine getiren bir planınız olsun, fazladan bilgi eklemek güzel olur, ancak okuyan için de külfet olur. Mühim olan planınızın gerçekçi ve uygulanabilir olması.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.