A-b-c Sınıfı Isg Uzmlarının Piyasada Saatlik Ücreti Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ALİ RIZA GÖNEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ALİ RIZA GÖNEN

ALİ RIZA GÖNEN TÜİSAG Üyesi

a-b-c sınıfı isg uzmlarının piyasada saatlik ücreti nedir?
    1 saat C sınıfı=
    1 saat B sınıfı=
    1 saat A sınıfı=

2. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

Saatlik OSGB lerde uygulanan Tarife
    A sınıfı Kişi Başı: 80-90 TL
    B Sınıfı Kişi Başı: 40-50 TL
    C Sınıfı Kişi Başı: 20-30 TL

bahar önkibar bu yazıya teşekkür etti.
  3. İbrahim

İbrahim TÜİSAG Üyesi

böyle bir ücret politikası yok... :(

4. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Ne paraymış arkadaş yahu.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

NASIL BİR POLİTİKA VAR YAZARASANIZ BİZDE ÖĞRENELİM..

6. İbrahim

İbrahim TÜİSAG Üyesi

onu diyorum işte. yok. tamamen bulunduğunuz ilin piyasasına göre gidiyor :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

BENCE BİZ İŞ GÜVENLİ UZMANLARI ÜCRETLERİ SABİTLEYEBİLİRİZ. TABİKİ BİRLİKTE HAREKET ETMEKLE KENDİMİZİ İŞVERENİN AVUCUNA DÜŞÜRMEMEKLE YAPABİLİRİZ.

vahide gündaş, münir, nazo ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. merve_clb

merve_clb TÜİSAG Üyesi

bu söylediğiniz rakamlar çok astronomik olmuş bence, hiç bir işletme bu paraları ödemez, ödemiyor. inanın bunun çok çok altına çalışıyoruz. Bu rakamlarla işverene giderseniz muhtemelen hizmet almıyacaktır sizden, ama tabii keşke böyle olsaydı..

9. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

evet yukarıdaki rakamlara göre astronomik.tehlike sınıfına ve sözleşmedeki çalışma saatine göre belirlemek daha uygun olacaktır

10. funnyman043

funnyman043 TÜİSAG Üyesi

bir saatlik c sınıfı uzmanın aldıgı paranın neresi astronomik.

muratkoçak64 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

c sınıfı uzman için örnek 150 kişinin çalıştığı bir işyerinde 30 TL x 150 = 4500 TL , c sınıfı olarak bu maaşı her işveren vermez.işyeri hekimi ne de maaş verecek .

Erkan Dinler bu yazıya teşekkür etti.
  12. Orhan KINDIRA

Orhan KINDIRA TÜİSAG Üyesi

"Vermez" deyip verdikleri ile çalışmak çok mantıklı gelmiyor arkadaşlar. Aldığımız sorumluluğun farkındamıyız? Herhangi bir olumsuz durumda kendi kendinizi finanse edecek durumdamısınız?
    Eğer hepimiz birlik olursak (ki bence bu forum bu konuda olduça başarılı) ve aynı dili konuşursak "vermez" ön yargısını yıkarız diye düşünüyorum. Yeter ki hak ettiğimizi almak için işin hakkını verelim.
    Kazasız günler dilerim.

Orhan KINDIRA
    Tekstil Mühendisi
    C Sınıfı İSG Uzmanı

13. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar siz ne diyoersunuz OSGB ler kişi başı 3 tl den bahsediyor siz 30 tl den bahsediyorsunuz arada uçurum var. Tamam hepimiz birlik olalım tamamda OSGB ler ne olacak varmı şansımız. Ben bazı şirketlerle Part Time sözleşme yapayım diye önerilerde bulundum aldığım duyum en fazla 6 tl verebilecekleri yönünde(Az Tehlikeli ve kişi başı ücret bu) Buyrun işin içinden çıkın.

Ertuğrul ASLAN bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

yukarıda verilmez dediğim konu 150 kişilik bir işletmede kısmi süreli çalışma içindir (bireysel ve kısmi süreli iş güvenliği uzmanı 30-40 saatlik çalışma )
    tam zamanlı çalışan bir uzman için 400-4500 tl rakam normaldir

15. satukeskun

satukeskun TÜİSAG Üyesi

Kerim Bey önce sattlik ücret demiş sonrasında kişi başı ücret olarak belirtmiş. Bu durum doğal olarak bazı arkadaşları yanıltmış. Ben verdiği ücretleri saatlik olarak algılıyorum ve normal bir fiyatlandırma olduğunu düşünüyorum. Hatta biraz üzerinde de olabilir.

emine g ve kerim öztoy bu yazıya teşekkür etti.
  16. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar firmalar Herhangi Bir OSGB den Hizmet almak istediğinde saatlik ücreti belirttiğim fiyattan hesaplayarak ücret talep ediyorlar . Bu nedenle lütfen Ucuz fiyatlara Firmalara yem olmayalım...

seyfullah bu yazıya teşekkür etti.
  17. alkınasutay

alkınasutay TÜİSAG Üyesi

OSGB de de çalışan iş güvenliği uzmanı diğer iş yerlerindede OSGB kişi başı 3 tl veriyor ise uzmanada heralde 150 tl filan veriryordur o iş güvenliği uzmanı 3 tl ye hayati riskleri alıyor ise yapacak bir şey yok ama ben o ücrete risk alacağıma gider markette kasiyerlik yaparım daha az riskli aynı ücrete kısaca mantık bu belki kasiyerlikte daha fazla bile ücret alırım belki

seyfullah, yavuzelali ve kerim öztoy bu yazıya teşekkür etti.
  18. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

ERSİN BEY İŞ YERİ HEKİMİNİN SAATLİK ÜCRETİNİ OSGB LER 70-80 TL CİVARINDA HESAPLAYARAK HİZMET VERİYOR, İŞ YERİ HEKİMİ AYRI DEĞERLENDİRİLİYOOR....

Acarali ve seyfullah bu yazıya teşekkür etti.
  19. ercan kocaada

ercan kocaada TÜİSAG Üyesi

bu rakamlar cok ucuz.biz günlük hizmet veriyoruz ve 400 den aşağı düşmüyoruz saatliğe vurduğumuzda 50 lira yapar (c sınıfı)

20. cetin_

cetin_ TÜİSAG Üyesi

KENDİNİZE GÜVENİN PARA KARŞILIĞINDA DUYGULARINIZLA DALGA GEÇİLMESİNE İZİN VERMEYİN. SORUMLULUK ÇOK FAZLA KENDİMİZİ DÖRT DUVAR ARASINDA GÖREBİLİRİZ NASIL KÜÇÜMSÜYORSUNUZ BU DURUMU. AĞIR BİR SORUMLULUK ALTINDAYIZ SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDE OLALIM. AKIL HER ZAMAN HER ŞEYDEN ÜSTÜNDÜR. HER ZAMAN KENDİMİZE GÜVENELİM BİZİ YÖNLENDİREMEZLER.

seher şensoy, seyfullah, serkan soy ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. b sınıfı iş güvenliği uzmanı maaşı

,
  2. iş sağlığı ve güvenliği c sınıfı maaşları

,
  3. isg uzmani kisi basina kac liea

,
  4. osgb saat ucreti,
  5. forum c sınıfı isg uzmanı ücretleri,
  6. iş sağlığı ve güvenliği a sınıfı maaşları,