A Sınıfı Belgeyi Almaya Hak Kazananlar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında yasin çetin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

21 Aralık sınavında basarılı olanlar icin belge alma süreci ile ilgili neler yapmamız gerektiği konusunda bilgilerinizi paylasır mısınız? Ücret yatırıldıktan sonra sertifikalarımızı nasıl elde edebileceğiz?

2. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Öncelikle sertifika ücretini yatıracağız -forumdaki arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla ücretler yatırılabiliyormuş- sonrasında sanırım adrese teslim edilir ya da bulunduğunuz yerdeki iş kurumu il müdürlüğüne teslim eder imza karşılığı dağıtırlar.
    Sanırım bu yöntemlerden biri ile hallolacak.

yasin çetin bu yazıya teşekkür etti.
  3. safety captan

safety captan TÜİSAG Üyesi

Ücreti yatırdık ancak sanırım sertifika için dilekçe ile başvuru yapılması gerekli. Geçen sefer öyle almıştık

4. Duygu Cıngır

Duygu Cıngır TÜİSAG Üyesi

21 Aralık sınavını geçip belge alan varsa süreci yazabilir mi? Makbuz elimde ama eğitim kurumu "bekle, bakanlık açıklama yapacaktır" diyor. Şu ana kadar belgesini alan kimse olduysa yazabilir mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. atiares

atiares TÜİSAG Üyesi

İsg katipten belge durumunu görebilirsiniz . Ben ücreti yatırdıktan 2 gün sonra sistemde A grubu sertifikamı görebildim.

6. que

que TÜİSAG Üyesi

21 aralık sınavında başarılı oldum. belge numaram isg katip üzerinde de görünüyor. belgeyi Ankara'ya gidip elden teslim alabiliyor muyum? Bilginiz var mı bu konu hakkında?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. karga

karga TÜİSAG Üyesi

Belgeyi nasıl edineceğiz arkadaşlar?

8. berat melih

berat melih TÜİSAG Üyesi

Belge için ne yapmak gerekiyor kimse bilmiyor sanırım bakanlık sınav sonrası duyuru bile yapmadı ?? Herşey karadüzen gitmekte ......

9. dikey35

dikey35 TÜİSAG Üyesi

Ben Bakanlığa belgeyi nasıl alabiliriz diye mail attım ama cevap gelmedi. Ankara da ikamet eden arkadaşların gidip sorarak öğrenmesi ve bizleri de aydınlatması iyi olur diye düşünüyorum.

10. Ufuk A

Ufuk A TÜİSAG Üyesi

ücreti yatırdıktan sonra İSG katip te A sınıfı olarak gözüküyorum.
    Belge teslim edildi diyor, onu anlamadım ?

11. Atilla Ceylan

Atilla Ceylan TÜİSAG Üyesi

A sınıfı yükseltme sınavını kazanıp Ücreti yatırıldıktan sonra sertifika için dilekçe ile başvuru yapılması gereklimi?

12. gezer

gezer TÜİSAG Üyesi

Benden merak ediyorum

13. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Ben sertifika ücretini geç yatırdım, 1 hafta geçti henüz sistemde güncelleme yok. 170'i aradığımda dilekçe ile başvurulması gerektiğini söyledi.

14. safety captan

safety captan TÜİSAG Üyesi

21 aralıkta sınava girdik hala belge gelmedi. Hiç sertifikasını posta yoluyla alan varmı değerli arkadaşalr

15. xxxx

xxxx TÜİSAG Üyesi

Daha Ağustos sınavı belgeleri gelmeyen çok kişi var. Bildiğim kadarı ile bu belgeler yazın sonuna ancak gelir. Ancak İSG Katip te sınıfınız yükseldi ise belgenizin olması kanuni zorunluluk değil.

saygılarımla;

16. Ş.ERIŞIK

Ş.ERIŞIK TÜİSAG Üyesi

Sistemde onaylandıktan sonra sertifikanın basılması önemli değil.E katipte sözleşmeler yapılabiliyor.

17. tore1071

tore1071 TÜİSAG Üyesi

Ben Mayıs sınavını kazandığım halde belgem posta yoluyla Şubat ayında geldi

18. hasanozf

hasanozf TÜİSAG Üyesi

Belge yok arkadaşlar. İSG Katipte görünüyor her şey. Ücreti yatırdıktan bir kaç gün sonra yükseldiğiniz sınıf isg katipte görünüyor. O kadar.

19. kral23

kral23 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben eğitim kurumumla görüştüm artık belge basılmıyor denildi. bundan sonra belge olmayacakmış. denilgi bilginize

20. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

IsGuv.Uz.Gor.Yetki.Sor.Egi.Hak.Yon.Taslagi taslağında bende okumuştum belgeler elektronik ortamda olacakmış.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica