A Sınıfı Iş Güvenliği Sonucunuz Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında öz madenci tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

A sınıfı iş güvenliği sonucunuz nedir?

1. 70 puan ve üstü

88,8%
  2. 70 puan altı

11,2%
  1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

%90 başarı beklenen rakkamdı zaten..

2. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

2014 Sertifika, Vize ve Yetki Belgesi Ücretleri

01.01.2014 tarihi itibariyle Sertifika , Vize(Yenileme) ve Yetki belgesi ücretleri yenilenmiştir. Belge ücretlerinin aşağıdaki meblağlar üzerinden yatırılması gerekmektedir.

İGU-İH Eğitici Sertifika Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL

İGU-İH Sertifika Yenileme Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL

OSGB/ Eğitim Kurumu Yetki Belgesi Ücreti: 10.000 TL + KDV(%18) = 11.800 TL

Sertifika almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

Sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

Yetkilendirme Dairesi Başkanlığı

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı - İSG-KATİP - v4.13.07.24

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  3. Murat Karlık

Murat Karlık TÜİSAG Üyesi

ziraat bankasında belge ücreti yatırabilen var mı? ben gittim memur, tc ile girdi sistemde görünmüyor dedi

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, para yatırmak için duyuru gelmesi lazım.. yoksa yatıramazsınız..
    bekleyin lütfen acele etmeyin..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Murat Karlık bu yazıya teşekkür etti.
  5. ibrahim atlı

ibrahim atlı TÜİSAG Üyesi

71 Ucu ucuna geçmişim... :)

6. Fügen Eryüce

Fügen Eryüce TÜİSAG Üyesi

Sohbet yeri neden hata veriyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hga

hga TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar isgmm yeni duyuru vermiş. ücretleri 20 ocak' a kadar yatırmamız gerekiyor :)
    2-) 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan ve prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girmek isteyenler, 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.

fimrek bu yazıya teşekkür etti.
  8. hga

hga TÜİSAG Üyesi

pamuk eller cebe :))

9. nursel esmer

nursel esmer TÜİSAG Üyesi

10. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

ücreti yatırdıktan sonra belge adresimize mi gelecek biz mi gidip alacagiz?

11. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

Aslında bu duyuru tam olarak bizim için değil gibi geldi bana. a ve b olmak için sınava girecek b ve c'ler önceki hak ettikleri belge bedeli yatırmamışlarsa onlar için. Düşük sınıflı belge bedelini yatırmadan üst sınıfa giremeyecekler yani. Biz de ücretlerimizi bu kapsamda yatırır mıyız net değil bence.

isguzm bu yazıya teşekkür etti.
  12. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

13. Fügen Eryüce

Fügen Eryüce TÜİSAG Üyesi

Benim anladığım: 21 Aralık ta ister C ister B ya da A ol 20 Ocak 2014 e kadar 413 TL yi yatırmak gerekecek ki İSG Katip te görünesin, yatırmayanlardan yükselme sınavı hakkı alınıyor, yükselmeye girmeyenlerde A olarak görünmediğinden sözleşme yapamıyor.

14. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

belgeyi alsak barı yaa ne zaman yatırılcak bu paralar parada yok gercı yaa bulcaz artık bır yerlerden

15. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

banada ole gelıyor yaa. sanırım yarın baslar . yukselme sınavına gırcekler mutlaka 20 sıne kadar tamamlamalı ama bızler ıcın 20 si sınırlaması yok gibi anlıyorum ben

16. murat78

murat78 TÜİSAG Üyesi

Burada yazı eksik kopyalanmış. Duyuru şöyle başlamaktadır:
    C VEYA B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİNE SAHİP OLUP 23 ŞUBAT 2014 TARİHİNDE YAPILACAK sınav İÇİN BAŞVURU YAPACAKLARIN DİKKATİNE….

Yani duyuru 23 Şubat'ta sınava girecek olanlara yapılmaktadır arkadaşlar.

17. aaltinok48

aaltinok48 TÜİSAG Üyesi

81 - A Cemal Demir bey doğrusunu yazmış. Yükselmeye başvurmayacak olanlar için süre sınırlaması yok.Ne zaman yatırılırsa isg- katibe o zaman tanımlanır. Bu işle ilgili yeni bir duyuru gelir.

18. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

20 ocak son demisler. 20 ocak ptesi. vakit pek yok. muhtemelen belge parasi yatirma sistemi yarin acilir. ve yukselmeye gircek girmiyecek herkes yarindan itibaren belge paralarini yatirmaya baslar diye tahmin ediyorum. pek zaman yok

19. Ömer GÜLTEKİN

Ömer GÜLTEKİN TÜİSAG Üyesi

77. Hayırlı olsun herkese. Ama benim istediğim ve her seferinde dile getirdiğim sınavın iptal olması.

20. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

:)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica