A Sınıfı Iş Güvenliği Sonucunuz Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında öz madenci tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

A sınıfı iş güvenliği sonucunuz nedir?

1. 70 puan ve üstü

88,8%
  2. 70 puan altı

11,2%
  1. Fügen Eryüce

Fügen Eryüce TÜİSAG Üyesi

Çok haklısınız, benim bildiğim kadarı ile, A için parayı yatırdıktan sonra dekontu kurs aldığımız yere veriyoruz. Onlar bizim için belgeyi getirtip bize teslim ediyorlar..

2. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

isg katipte duyurular kısmında.

fimrek bu yazıya teşekkür etti.
  3. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

A için kurs almaya gerek yoktu. Bu nedenle kurs almayanlar ne yapacak o zaman?

4. Fügen Eryüce

Eğitim kurumları C yi alıp yükselmeyle A olanlar için, C belgelerini henüz almadınız, A belge hakkı kazandığınızdan bizden alabilirsiniz, ancak bakanlık bu konuda açıklama yapacak net değil diyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Nafis

Nafis TÜİSAG Üyesi

Önce bende sizin gibi düşündüm Figen hanım. Kursla yazıştım az önce. Özetle belge yükseltme hususundaki takipleri siz yapıyorsunuz diye nazik yolla geri dönüş yaptılar. Bu durumda biz parayı yatırdık diyelim sona bakanlıkta yüzümüze bakan olurmu acaba? Parayı aldıktan sonra kime ulaşacağız da adres bilgisi vereceğiz fiziki olarak belgemizin gönderilmesini temin edeceğiz o bana biraz soru işareti olarak geliyor. Malum memleketimizde parayı alırlar ama sonra geri kalan işlerd epek yardımcı olmazlar.
    Ama tabi bu süreci bilen arkadaşlarımız varsa bu belki basit bir soru gibi gelebilir ama ben sadece İSG katip üzerinde değil fiziki olarak da belgemi istiyorum bilen varsa ve iletirse memnun olurum.

6. Fügen Eryüce

Nafis Bey, A belgesi için 413 TL yi yatırıp dekontla nereye başvuracağımız ile ilgili bilgi edinirseniz burada paylaşırsanız sevinirim. Ben de araştıracağım, bilen yok sanırım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. bernay279

bernay279 TÜİSAG Üyesi

8. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

Herkes için bu durum geçerliymiş gibi anlaşılıyor mesajınız da o nedenle. Belge almak için bakanlıkla uğraşacak gibi görünüyoruz.

9. unalsaribas

unalsaribas TÜİSAG Üyesi

10. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

Ankara'da olup zamanı da müsait birisi veya dernek bakanlıkla görüşüp duyuru yayınlatsa veya bizi aydınlatsa süper olur...

11. hga

hga TÜİSAG Üyesi

"21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar" dediği için bütün kazananlar ücretini yatıracak ve isg katip' te örn: A Grubu diye yenilenecek..... bence :)

12. rehadem

rehadem TÜİSAG Üyesi

88 ama neye yarar göreceğiz

13. Zafer B.

Zafer B. TÜİSAG Üyesi

Birkaç arkadaşımız yazmış. Sonuçta Ziraat bankasına gidince isminiz ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak Grup adı çıkıyor. Doğrudur yanlıştır eksiktir fazladır ....sonuçta bu para adınızıa tanımlanmış sa ödenecek demektir. Ben ödedim dekontumu aldım. ödeme giriş sırasına göre de herhalde sisteme tanımlama yapacaklardır diye tahmin ediyorum.

14. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

itiraz edicekmisiniz. bilgi paylaşımında bulunabiliriz ?

15. Burak Durgun

Burak Durgun TÜİSAG Üyesi

İzmir'de çalışan bir A sınıfı uzman var mı acaba aranızda. Stajım için kendisine danışmak istiyorum.

16. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21 Aralık 2013 iş güvenliği sınavına Zeytinburnu reşat tardu ortaokulu yedek sınav salonunda girdim.sonuçlar açıklandı.sınava girmedi diye sonuç geldi.itiraz ettim .dilekçe yolladım,alo 147,alo 170 e başvuru bıraktım.sınava girmediniz deniliyor.başka bişey demiyorlar.sınav yoklama kagıdına imzamı attım.ama girmediniz diyorlar.ne yapmalıyım bu durumda...

17. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

mahkemeye ver

18. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

mahkeme ne zaman sonuçlanır?

19. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

nasıl yani? neden yedek salona girdin? neden bu zaman kadar birşey yapmadın merak ettim.?
    yaptında sonuç alamadıysan ankara ya gitmeliydin derim ben..
    mahkeme çözemeyebilir. zira evrakların kaybolmuş gibi geldi bana?

20. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

konuyu tam olarak anlatayım.sınava b sınıfı iş güvenlği uzmanlığı olarak başvuru yaptım.çünkü 1717 gün prim gün sayım vardı.sonra başvur tarihlerinde internet başvuru sayfasıını açtığımda talep edilen grup A sınıfı uzmanlığı olarak görünüyordudüzeltilmesi için dilekçe yolladım.ama sınav basvuru son tarıhıne kadar bekledim düzeltme yapılmadı.bende başvurumu yaptım.sonra sınav yerleri açıklandı.SInav yerim zeytinburnu Ahmet vefik paşa ortaokuluydu.sınava 2 gün kala yani 19 aralık 2013 tarhinde iş güvenliği genel müdürlğünden görevli telefonumu aradı.grup düzeltimesi yönünde ki dilekçem değerlendirlmiş sınav yerim zeytıburnu resat tardu ortaokulu yedek sınav olarak değiştrildiğini söyledi.ayarıca eposta adresime bakanlıktan mail gelmiş.bende gttim resat tardu yedeksınav salonunda sıanva girdim.sonuçlar açıklandı sınava girmedi diye sonuç geldi.hemen itiraz dilekçemi yolladım cevap daha gelmeedi..bu arada 147 ye basvuru bıraktım ordan sonuç aldım sıanva girmediğniz anlaşılmıştır deniliyor.yiğitek sınavlar bölümünü aradım girmemmişsinzi diyor başka birsey demiyor.sınafta sınava giren 1 kişi ve 2 gözlemci vardı.sınav yoklama kağıdına imzamı attım.ama girmediniz diyorlar.şaştım kaldım bu işe.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica