Soru A Sınıfına Geçenlerin Aylık Kazanç Beklentisi?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında mfk321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. MNG

MNG Guest

"Söyleyene değil söyletene bak " derler..

2. bimo

bimo TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum hocam.

3. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

MNG sen ne yaptın ya, sen beni yanlış anlamışsın. Senin gösterdiğin tepkiye bende katılıyorum. 20 TL ücret mi olur. Ayıp.

4. teknik öğretmen

Antalyada'yım burada çok durmayacağım sanırım, şehir değişikliği yapmak ta çok zor, Bursa'ya yolum düşebilir uğrarım tabiki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MNG

MNG Guest

Sevinirim...

6. MNG

MNG Guest

Sorma ya,
    Ayıpettik
    Affola:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

teknik öğretmen bu yazıya teşekkür etti.
  7. igurel

igurel TÜİSAG Üyesi

Bu gün piyasanın % 40 ına hitap ettiğini iddia eden bir OSGB ile görüştüm, Değişik sınıflarda 15 uzman çalışmakta imiş. Tam zamanlı çalışma karşılığı; C sınıfı için 1.000 Tl. B sınıfı için 1.500 Tl. A sınıfı için 2.000 Tl verdiklerini söylediler. Üstelikte 1 yıllık taahhütlü tazminatlı sözleşme imzalatıyorlar. 1 yıl işten ayrılamıyorsunuz. Ben kabul etmedim ama benden önce görüşen B sınıfı bir bayan arkadaşın kabul ettiğini söylediler. Cok fazla OSGB kurulduğu için rekabet nedeniyle fiyatlarının çok düştüğü, gecen sene 1.000 Tl.ye anlaştıkları firmalarla bu sene 300 Tl ye anlaşmak zorunda kaldıklarını bu durumunda uzmana verilecek ücretleri de düşürdüğünü, hem son sınavdan sonra piyasada 10.000 adet A sınıfı uzman olduğunu ve bu rakamları kabul edecek birilerini çok rahat bulabileceklerini söylediler.

8. caner77

caner77 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar; Ben kelli felli c sınıfı mühendislerin 1000TL'ye "vayyyy iyi para" dediklerini duydum bizzat. Bu nedenle 2000TL'yi bir arada görmemiş olan ve elindeki A sınıfı belgenin ne anlam ifade ettiğini bilmeyen arkadaşlar yarın birgün 2000TL'lere çalıştıkları şantiyelerde ölümlü kazalar sonunda içeri girmeye başladıklarında anlayacaklar bu kadar düşük ücretlere bu işlerin riskine girilmeyeceğini.

9. mechanical

mechanical TÜİSAG Üyesi

Bunlara inanmayın ,bende bir OSGB firmasına bağlı çalışıyorum,2 gün önce C sınıfı uzmana 2000 tl+araç+sigorta+yemek teklif ettiler ,1 hafta önce B sınıfı saati 40 tl.ye anlaştı,herşeye inanmayın ,bu fiatları teklif ediyorsa bırakın kendisi çalışsın

10. MNG

MNG Guest

Teknik öğretmene haber verin!
    Fena halde dövülecek birileri daha çıktı:)
    ben de geliyorum:)

11. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

merdiven altı olucaktı pardon:) bi üye demiş ya hani bi yorumda

12. markara

markara TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bunlar klasik patron taktikleri :) piyasa da çok karşılaştım. Her sektörde var. Teknik öğretmenden sekerse :) çok fazla uzağa gidemezler zaten. Ne tamamen biterler nede bi yerlere gelebilirler.

13. MNG

MNG Guest

:)

14. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

dr maaşları belli işte 2014 için devlette bi bakın
    http://ekonomi.haber7.com/gundem-veriler/haber/1088152-unvanlarina-gore-2014-zamli-memur-maaslari

15. markara

markara TÜİSAG Üyesi

İşe bakın ki yardımcı sağlık personeli maaşları uzman maaşlarını geçiyor :) Hemşiremi olsak ne :)

16. bimo

bimo TÜİSAG Üyesi

bu rakamları veren osgbler isim olarak verilse, sonra o OSGB sahipleri doğru yanlış gelip burada teyit etse eğer doğruysa iş güvenliği uzmanları ortak kararla buraları bir güzel kara listeye alsa, doğru değilse burada o yanlış bu rakamları verenler kara listeye alınsa nasıl olur acaba? :)

İsmailDEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  17. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

He bizde inandık :) Bulsunlar onlar. Tüm piyasayıda onlar kapatıp süper kaliteli hizmet de verirler bu arkadaşlar. :)
    Arkadaşlar bu komik şeyleri buraya lütfen yazmayalım. Burası komedi sahnesi değil.

18. teknik öğretmen

Bu forumda da mutlaka vardır. Gerçekten 1.000 TL ye bu işi yapan varmı? Varsa bana özelden bi numara yazsın, bi mail adresini yazsın. Bir şey yaptırmayacağım söz. 1.000 TL,1500 TL, 2.000 TL hemde 1 sene hemde tazminatlı sözleşme. Yoktur arkadaşlar ya.

19. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar böyle şeylere kesinlikle inanmayın yalanın danıskası B SINIFI UZMAN 1500 tl çalışacak hemde OSGB de gider tezgahtarlık yapar daha iyi hiç değilse riski yok :))

İsmailDEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  20. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar böyle şeylere kesinlikle inanmayın yalanın danıskası B SINIFI UZMAN 1500 tl çalışacak hemde OSGB de gider tezgahtarlık yapar daha iyi hiç değilse riski yok :))

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica