Soru : Acil Acil Acil-kule Vinci Ve Viçler Hk.

İsa ERCAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba

şantiyemizde bir kule vincimiz var. operatörümüz kule vinci kullanmış fakat operatör belgesinde genel ifade ile kaldırma yükleme vinci yazıyor. bir kaç yere sordum kule vinci ibaresinin bu yıl itibari ile geçmesi gerektiği yönünde bir bilgi aldım. dayanağını bilmiyorum dayanağı nedir doğru mudur? siz değerli arkadaşlarıma sormak istedim.

ayrıca kule vini için tavsiyelerinizi bekliyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İsa ERCAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar cevabı aldım. size de yazmak istedim. 2015 in sonlarından itibaren kule vinci yazması zorunlu. önceki belgeler geçerli. yani 2016 tarihinde belge alınacaksa kule vinci yazmalı belgeli.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar merhaba

şantiyemizde bir kule vincimiz var. operatörümüz kule vinci kullanmış fakat operatör belgesinde genel ifade ile kaldırma yükleme vinci yazıyor. bir kaç yere sordum kule vinci ibaresinin bu yıl itibari ile geçmesi gerektiği yönünde bir bilgi aldım. dayanağını bilmiyorum dayanağı nedir doğru mudur? siz değerli arkadaşlarıma sormak istedim.

ayrıca kule vini için tavsiyelerinizi bekliyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Umarım ek' teki kontrol formu işini görür.

Ekli dosyalar

• KULE VINCLER ICIN KONTROL LISTESI.docx
    1.5 MB · Görüntüleme: 96
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.