Acil Durum Ekibi

ekecik

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar acil durum ekipleri kaç kişiden oluşmalı.mesela ilk yardımcı yapı işlerinde 10 kişi ye 1 işletmelerde 20 kişide bir kişi.doğru mu?

ada

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
İlkyardım Yönetmeliği Madde 16 gereğince;

‘’Tüm kurum ve kuruluşlarda istihdam edilen her yirmi personel için bir, ilgili mevzuata göre ağır ve tehlikeli işler kapsamında bulunan işyerlerinde, her on personel için bir olmak üzere, bu yönetmeliğe göre yetkilendirilmiş merkezden en az “Temel İlkyardım Eğitimi” sertifikası almış "İlkyardımcının bulundurulması zorunludur.”

hamlet

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Kolay gelsin arkadaslar,2 sorum olacak,1 calistigim yer tehlikeli sinif malz tasiyor 130 personel var.bu ekipleri yaparken ne yapmam gerekiyor,su acidan soruyorum sinif tehlikel fakat mazot tankimiz var araclara mazot takviyesi icin akaryakit olarak nakarsakda cok tehlikeli bir sinif durumuda var.personel hep yolda.sabit olarak sadece muhasebe ekibi ve atolye personeli nulunuyor.bu kisilerden ekip kuravagim fakat sinif icin kafam karisik.2.sorum en131 merdiven standart olcusu bilgisi elinde olan varmi.merdiven yaptirmak istiyorumda

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.