Acil Yardım...isg Katip Sistemindeki Hatalar

caner

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgem var fakat isg katip' e giriş yaptığımda ana sayfanın üzerindeki satırda adım soyadım fakat devamında personel kategorisi: iş yeri hekimi Kullanıcı grubu: işyeri hekimi yazıyor. Daha önce isg katip havuzuna kaydımı yaptırmış ve hepsi doğruydu.Şimdi neden işyeri hekimi yazıyor anlamadım ve sertifikalar başlığını tıkladığımda belge türü işyeri hekimi belgesi yazıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim ve isg profesyonelleri havuz sistemine giriş yapamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.. Yardımlarınızı bekliyorum..

I

izmir35

Guest
bence doktorluk yap :))

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bu sıradışı bir durum. Genel müdürlüğü aramanızda fayda var. Çözüm alabilirseniz oradan alınır.
Ancak "izmir35"e de katılıyorum:) Eğer çalışıyorsanız, çalıştığınız şirket üzerinden işyeri hekimliği için atama yaptırmaya çalışın, oluyorsa bırakın bakanlık sorununu çözsün:) Olmuyacaktır diye düşünüyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.