Tartışma : Acil Yardım Stajj!!

fatih turann

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar isg 2. sınıf öğrencisiyim mezun oldm staj için bir kaç OSGB ile görüştüm fakat satjyer kabul etmediler. en sonunda görüştüğüm yer de naylon yaparız dedi bende kabul ettim mecbur. Ben aktif staj yapmak istiyorum firma sahibine ısrar etsem staj yapsam meslek öğrenmede faydası olur diye düşündüm. Zira okuldaki eğitim çok pasif hocaların branşla uzaktan yakından alakası yok ve benimde malum dersle alakalı bilgim yok pek. staj 27 haziranda başlıyor.
SİZE SORUM ben adama ısrar edersem staj için adam da bana ulan bu kadar ısrar ediyosun o zamn bi kaç mülakat sorusu sorayım sana der mi? derse de haksız ben mi olurum. yardımcı düşünceleriniz nedir acaba. staj konusunda ısrar etmelimiyim??

Batuhan ERVAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Stajın ne oldu nasıl geçti staj defteri konusunda zorlanmadın mı?Aklıma takılan bi soru var hem mezun olup hemde nasıl staja gidiyosun.Mezun olabilmen için staj yapıp kabul edilmesi gerekmez mi? ben mi yalnış biliyorum.Kolay gelsın

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.