Duyuru Alanya Ve Antalya 'da Yaşayan Iş Güvenliği Uzmanları

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

ALANYA'da ve ANTALYA'da yaşayan inşaat mühendisi ve diğer branşlardan olan (çalışmayan)meslektaşlarımız.Alanya ve Antalya'da düzenleyeceğimiz Seminerler için lütfen benimle iletişime geçiniz.Antalya ve Alanya firmaları ile tanışma şansınıda bulabilirsiniz.
    Levent KAVLAK
    Gsm:532 232 91 05
    leventkavlak1@hotmail.com

ilknur_gucluturk ve Onur Gül bu yazıya teşekkür etti.
  2. Onur Gül

Onur Gül TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Levent Bey,
    Henüz uzaktan eğitimim devam etmekte.Halihazırda Antalya'da bir Gıda ve Çevre Laboratuvarında Kimyager olarak çalışmaktayım.Yani şuan için uzman sıfatına nail değilim.Kısmetse sınavda başarılı olabilirsem olmasını ümit ediyorum.Yapılması planlanan etkinlik ve buluşmalar duyurulduğu takdirde iştirak etmek isterim.

Antalya ile alakalı bir başlık yakalamışken staj yeri arayışımı da araya sıkıştırsam ayıp etmiş olmam umarım.

28 Şubat'ta bitecek örgün eğitimimin ardından Mart ayı başında stajımı yapmak üzere uygun bir yer aramaktayım.Şahsi girişimlerim henüz sonuç vermedi.Bu konuda yol gösterici olabilecek Antalya'daki üyelerimizin yardımını talep etmekteyim.

3. Levent KAVLAK

Arkadaşlar Antalya'da ve Alanya'da düzenleyeceğimiz seminerlerde bize yardımcı olacak c sınıfı uzman olan ve özellikle çalışmyan olsun diyorumki boş zamanı olsun diye çünkü koşuşturma yapabilmesi için.Akdeniz bölgesinin tüm işverenleri ile tanışmak için iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum kendileri için.Alanya'da yaşayanlar Alanya semineri için,Antalya'da yaşaynlr Antalya semineri için katkı verecek meslektaşlarımız olacaktır.Saygılar
    levent KAVLAK
    5322329105

mehtamer ve Hakan KESKİNKILIÇ bu yazıya teşekkür etti.
  4. Hakan KESKİNKILIÇ

Hakan KESKİNKILIÇ TÜİSAG Üyesi

Levent bey suan belgeli olmasını istiyorsunuz degil mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Levent KAVLAK

Evet Belge almış olması gerekli ama Aday olanlarda gönüllü olarak bize katkı verebilirler.

6. Hakan KESKİNKILIÇ

antalyaya ilginiz için teşekkürler levent bey :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Levent Abi bende henüz belgemi almadım ama Antalya'daki her türlü organizasyon seminer vb. faaliyetlerinizde seve seve yardımcı olabilirim şu anda da çalışmıyorum zaten.

8. Levent KAVLAK

Esin Kardeşim Yakın zamanda Antalya'da Seminer planlaması yapıyoruz.Haber vereceğim üyelerimize .Enişte beye selamlar

esin_özsoy bu yazıya teşekkür etti.
  9. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederiz Levent abi eşiminde selamı var

10. vgrkan

vgrkan TÜİSAG Üyesi

Levent Bey,
    C Sınıfı olarak çalışıyorum ama yapabileceğim bir şeyler varsa memnuniyetle yardımcı olmak isterim

11. Hakan KESKİNKILIÇ

c sınıfı işsiz yok sanırım antalyada :D
    :alkış:

12. esinesol

esinesol TÜİSAG Üyesi

Merhaba Levent Bey,ben de c sınıfı iş güvenliği uzmanı adayı kimyagerim.şuan çalışmıyorum etkinliklerine seve seve Antalya'dan katılırım.iyi çalışmalar diliyorum..

Esin Eşol
    Kimyager

13. mustafa BİLGE

mustafa BİLGE TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar
    foruma yeni katıldım. c sınıfı ısg uzmanlığı için sınava gireceğim soru kıtabı arıyorum. özellikle 2200 sorulu ve cevaplı kitap elinde olan varsa lütfen 5334179862 arasa sevinirim. sınava hazırlananlara ve sahada görev yapanlara başarılar dilerim.

14. heozbek

heozbek TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Levent Bey

Ben Alanya'dan Ertuğrul Özbek
    C sınıfı uzman adayı jeoloji mühendisiyim. Yıllardır bu işlerin içindeyim ama belge almak için ancak boşluk bulabildim. kursu tamamladım sınavı bekliyorum. Şu aralar elim boş. Alanya için Yardımım olabilirse haberleşelim. Selamlar.

Ertuğrul ÖZBEK
    C sınıfı uzman adayı

GSM: 0 533 564 64 75

ALANYA

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica