Alkollü Restaurantlar Için Risk Analizi

ceren123

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar alkollü içki sunan yerlerde özel olarak dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir?

SEG

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Sarhoş müşteriler :Dcukkacukka

ama aklımdaki bir kazayı paylaşayım.
restoranda düğün varken meşale ler taşıyan garsonların ortasında giriyor gelin ve damat içeri. rüzgar yüzünden meşale alevi savruluyor ve garsonun polyester gömleği tutuşuyor. akıllının biri de masa örtüsü ile sarmaya kalkıyor hava kesilsin yangın dursun diye, ama tabi o da polyester ve gömlekle beraner eriyip garsonun üzerine yapışıyor. aslında bu alevli yemek pişirme şovlarında da olabilir
ateşlü gösterileri yasaklayabilir ya da bununla ilgili kısıtlamalar getirebilirsiniz

gülay doğancıoğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Pardon bu konuda benim de acilen bir belgeye ihtiyacım var,restaurantlarda risk analizi hakkında,yardımcı olabilicek olan var mı

toyanc

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
böyle yerlerin risk değerlendirme ücreti ne kadar olmalı

AAKSOY

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Lokanta ve restourantların risk değerlendirme ücreti hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

İSGezgi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar alkollü restoranlar için bir risk analiz örnegine ihtiyacım var tamamlamış olan meslektaşlarım varsa paylaşabilirlerse sevinirim ,

atalay.ayaz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
300 - 500 tl arası ideal

hülya özayvaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
KİMSE YAPMADIMI DAHA ÖNCE :( NELERE DİKKATE ETMEMİZ GEREKİO RİSK ANALİZİNİ HAZRLARKEN ELİNDE ÖRNEK DOSYASI OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ

Erdem Öz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar alkol olan bir mekana gidin 70 lik rakı söleyin masayı donattırın. Yeyin için eğlenin ortamı gözlemleyin . Sarhoş oldum ayağına mutfak , soğuk depolara falan girin . Çaktırmadan 2-3 fotoğraf çekin. Sonra risk analizi yazın. Bu copy past uzmanlarına özel risk analizi yazmayı düşünüyorum.
Tehlike : kopyala yapıştır uzmanları , olay : sürekli kopyalama yapmaları , etki : kalitesiz ve verimsiz iş sağlığı ve güvenliği, mevcut önlem : mevcut önlem alınamıyor , risk :25 düzeltici ve önleyici faaliyet : kopyala yapıştır uzmanların yönetmelik kanunlara hakim olması , düşünme yeteneklerini geliştirmeleri . en son risk :1

onur ala

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu konuda benimde ihtiyacım var. Elinde örnek olan veya dikkat edilmesi gerekenleri söyleyecek olan var mı?
Teşekkürler

ottoserkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar adam kafayı bulur restoranda kavga çıkarır adam yaralama hatta ölüm mazallah

Nesrin Küçüktuna

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar alkol olan bir mekana gidin 70 lik rakı söleyin masayı donattırın. Yeyin için eğlenin ortamı gözlemleyin . Sarhoş oldum ayağına mutfak , soğuk depolara falan girin . Çaktırmadan 2-3 fotoğraf çekin. Sonra risk analizi yazın. Bu copy past uzmanlarına özel risk analizi yazmayı düşünüyorum.
Tehlike : kopyala yapıştır uzmanları , olay : sürekli kopyalama yapmaları , etki : kalitesiz ve verimsiz iş sağlığı ve güvenliği, mevcut önlem : mevcut önlem alınamıyor , risk :25 düzeltici ve önleyici faaliyet : kopyala yapıştır uzmanların yönetmelik kanunlara hakim olması , düşünme yeteneklerini geliştirmeleri . en son risk :1

Öyle bir şansım yok ne yazıkki

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.