Alkollü Restaurantlar Için Risk Analizi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında ceren123 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ceren123

ceren123 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar alkollü içki sunan yerlerde özel olarak dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir?

2. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

Sarhoş müşteriler :Dcukkacukka

ama aklımdaki bir kazayı paylaşayım.
    restoranda düğün varken meşale ler taşıyan garsonların ortasında giriyor gelin ve damat içeri. rüzgar yüzünden meşale alevi savruluyor ve garsonun polyester gömleği tutuşuyor. akıllının biri de masa örtüsü ile sarmaya kalkıyor hava kesilsin yangın dursun diye, ama tabi o da polyester ve gömlekle beraner eriyip garsonun üzerine yapışıyor. aslında bu alevli yemek pişirme şovlarında da olabilir
    ateşlü gösterileri yasaklayabilir ya da bununla ilgili kısıtlamalar getirebilirsiniz

kizilcik81 bu yazıya teşekkür etti.
  3. gülay doğancıoğlu

gülay doğancıoğlu TÜİSAG Üyesi

Pardon bu konuda benim de acilen bir belgeye ihtiyacım var,restaurantlarda risk analizi hakkında,yardımcı olabilicek olan var mı

icould1907 bu yazıya teşekkür etti.
  4. talyacell

talyacell TÜİSAG Üyesi

Merhaba,

Restourant ta rsik analizi yapan arkadaş var ise paylaşabilirmi lütfen.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. toyanc

toyanc TÜİSAG Üyesi

6. AAKSOY

AAKSOY TÜİSAG Üyesi

Lokanta ve restourantların risk değerlendirme ücreti hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. İSGezgi

İSGezgi TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar alkollü restoranlar için bir risk analiz örnegine ihtiyacım var tamamlamış olan meslektaşlarım varsa paylaşabilirlerse sevinirim ,

daryal bu yazıya teşekkür etti.
  8. atalay.ayaz

atalay.ayaz TÜİSAG Üyesi

300 - 500 tl arası ideal

Hakan TÜRKER bu yazıya teşekkür etti.
  9. hülya özayvaz

hülya özayvaz TÜİSAG Üyesi

KİMSE YAPMADIMI DAHA ÖNCE :( NELERE DİKKATE ETMEMİZ GEREKİO RİSK ANALİZİNİ HAZRLARKEN ELİNDE ÖRNEK DOSYASI OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ

10. Fatih ÖZTÜRK

Fatih ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

ben yapmöıştım arkadaşlar agır ve tehlikeli işlere giriyor.Bilgilerinize

11. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar alkol olan bir mekana gidin 70 lik rakı söleyin masayı donattırın. Yeyin için eğlenin ortamı gözlemleyin . Sarhoş oldum ayağına mutfak , soğuk depolara falan girin . Çaktırmadan 2-3 fotoğraf çekin. Sonra risk analizi yazın. Bu copy past uzmanlarına özel risk analizi yazmayı düşünüyorum.
    Tehlike : kopyala yapıştır uzmanları , olay : sürekli kopyalama yapmaları , etki : kalitesiz ve verimsiz iş sağlığı ve güvenliği, mevcut önlem : mevcut önlem alınamıyor , risk :25 düzeltici ve önleyici faaliyet : kopyala yapıştır uzmanların yönetmelik kanunlara hakim olması , düşünme yeteneklerini geliştirmeleri . en son risk :1

12. onur ala

onur ala TÜİSAG Üyesi

bu konuda benimde ihtiyacım var. Elinde örnek olan veya dikkat edilmesi gerekenleri söyleyecek olan var mı?
    Teşekkürler

13. ottoserkan

ottoserkan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar adam kafayı bulur restoranda kavga çıkarır adam yaralama hatta ölüm mazallah

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica