Alt Işveren Eğitimleri

ceylinada

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ALT İŞVEREN OLARAK ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA FAALİYET GÖSTEREN BİR FİRMA İÇİN ACİL DURUM EKİP EĞİTİMİ VE DİĞER İSG EĞİTİM HARCAMALARI ALT İŞVERENE Mİ AİTTİR?

ceylinada

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ALT İŞVEREN OLARAK ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA FAALİYET GÖSTEREN BİR FİRMA İÇİN ACİL DURUM EKİP EĞİTİMİ VE DİĞER İSG EĞİTİM HARCAMALARI ALT İŞVERENE Mİ AİTTİR?
YÖNETMELİK ÇALIŞANLARIN İSG EĞİTİMLERİ İÇİN ASIL İŞVEREN ALT İŞVEREN İLE BİRLİKTE SORUMLUDUR DİYOR?SORUMLULUK NEYİ KAPSAMAKTADIR?

semih_serin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ana işveren ve alt işveren arasındaki iş sözleşmesine bakmak ve de sözleşme maddelerini kontrol etmek lazım. Ama ilk olarak alt işveren sorumludur.Eğer alt işveren bunu yapmıyorsa Ana firma yaptırmak yada yapmak zorundadır.Çünkü Ana işveren 1 derecede herşeydende sorumludur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.