Ankara'da Tavsiye Edebileceğiniz Bir Isg Uzmanlığı(c Sınıfı) Eğitimi Veren Yer Varmı_?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında eylülcansu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. eylülcansu

eylülcansu TÜİSAG Üyesi

Ankara'da İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlığı eğitimi almak istiyorum. Kimya bölümü mezunlarınında alabildiğini öğrendim. Ama fiyatları ve kursların eğitim kalitelerinin nasıl olduğunu bilmiyorum. Daha önceden bu eğitimi Ankara'da alanlar varsa düşüncelerini paylaşabilirler mi. Hem fiyatlarını hem de eğitim ortamı nasıl öğrenmek istiyorum..

Beyza065055 bu yazıya teşekkür etti.
  2. mert aslan

mert aslan Guest

riskmedi tavsiye ediyorum.fiyatı 2000 tl civarında

3. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

pozitifin başarısıda fena sayılmazmış ben öyle duydum

4. HASANKABAN

HASANKABAN TÜİSAG Üyesi

RİSKMED i tavsiye ederim. eğitimi verenlerin çoğu bakanlıkta müfettişlik yapmış tecrübeli isimler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Beyza065055

Beyza065055 TÜİSAG Üyesi

Dönüşüm hakkında bilgisi olan var mı acaba?

6. calli

calli TÜİSAG Üyesi

şu an ki fiyatlarını bilmiyorum ancak pozitif de gayet iyi bir firma. Ben hepsini inceleyip onda karar kılmıştım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

lale53 bu yazıya teşekkür etti.
  7. utku öz

utku öz TÜİSAG Üyesi

Beyza065055 bu yazıya teşekkür etti.
  8. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

en ucuzuna gidin. iş kendinizde bitiyor yönetmelikleri 1-2 kez okuyup eski soruları çözmek zaten yeterli sınav geçmek için. kurstan çok bir şey alacağınızı beklemeyin bence.

kagan_kagan ve ediko bu yazıya teşekkür etti.
  9. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

BASKA HIÇ BIR YERE BAKMADAN GÖZU KAPALI RISKMED DIYORUM.EGİTİMİ ORDAN ALDIM BEN VE ASLA PIŞMAN OLMADIM.EKIP ŞAHANE,ILGI ŞAHANE,EGİTİM ŞAHANE..DÖKUMAN YONUNDEN TATMIN EDIYORLAR YETERINCE ZATEN..HOCALARI MUKEMMEL..TEK KELIME ILE RISK MED.

10. suleymangurgen

suleymangurgen TÜİSAG Üyesi

pazarlık yapın 1500 den fazla vermeyin telefonda hepsi yüksek fiyat çekiyo yüzyüze gidince fatura matura ayağına indiriyolar...

11. ozgetunaa

ozgetunaa TÜİSAG Üyesi

kesinlikle riskmed..ben başka bi kurumdan almıştım ve pişman oldum çok daha sonra 2 günlük tekrar kursu için riskmede gittim ve aradaki fark bariz anlaşılıyordu

12. ardakuleyin

ardakuleyin TÜİSAG Üyesi

13. muratumutakgul

muratumutakgul TÜİSAG Üyesi

Pozitif akademi > Sıhhiye

lale53 ve ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Bence Aras Ücreti de hem hesaplı ve ders veren akademisyenlerde bilgili.

15. MoSQuiTO

MoSQuiTO TÜİSAG Üyesi

Ben de Pozitif diyenlerdenim.

lale53 ve ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  16. merteryalvac

merteryalvac TÜİSAG Üyesi

Aksiyon İSG'nin kadrosu çok iyi onu da düşünebilirsiniz.

17. ilknur_gucluturk

ilknur_gucluturk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben antalyadan kalkıp Pozitif e geldim, hem ulaşımı kolay, hem fiyatları :) sınav öncesi ve sonrası birebir ilgilenmeleri deseniz yine öyle. Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim. Hakkında söylenecek olumsuz bir şey bence yok.

muratumutakgul bu yazıya teşekkür etti.
  18. bünyamin yavuz

bünyamin yavuz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşar bende risk med den aldım. tavsiye ederim ama yukarıda arkadaşın söylediği gibi iş sizde bitiyor. Maddiyat önemliyse hangisi ucuzsa ondan alın..

19. nr1A2fan

nr1A2fan TÜİSAG Üyesi

Ben daha yeni bitirdim eğitimimi ve Risk MED in kursiyeriyim...

Diğer kursları bilmiyorum ama sana burayı tavsiye ederim , zaten hocaları devlette görev yapmış gayet tecrübeli insanlar, hele kurucusu Mahmut Çandır hoca hem tecrübe olarak hem de hocalık anlamında çok iyi , kaynak konusunda da gayet başarılılar kitap , soru bankası ( gerçi o paralı ama :) ) , eğitim cd si filan veriyolar ve sınava kadar sürekli mail yoluyla soru gönderiyolar sana , akla gelen diğer konularda da yardımcılar...

Fiyatıda ben 1800 e kaydoldum ancak şuan 1900 civarı sanırım , arayıp sorarsın onlar halledilir ama ben yeni bi kursiyer olarak öneririmm....

20. K. Bora BOLAT

K. Bora BOLAT TÜİSAG Üyesi

Riskmed'in 2200 soru ve cevapları kitabını alıp tamamiyle bitiren bir insan, 90' dan aşağı not almaz. bitiripte, bu notu alanlara bizzat şahit oldum. bu sebeple kesinlikle Riskmed diyorum. Ama ulaşımı zor Bayraktar Center baya ters bir yerde. Ancak Ankara'da yaşayıp, Ankara'da iş olanakları arıyacaksak eğitim kurumunun ayriyetten OSGB hizmeti veriyor olmasına dikkat edin. Çünkü potansiyel iş vereniniz olabilirler:D

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. iş sağlığı ve güvenliği kursu fiyatları

,
  2. iş güvenliği uzmanlığı kursu ankara fiyat

,
  3. isg kursları fiyatları

,
  4. iş sağlığı ve güvenliği kursu fiyatları ankara,
  5. iş güvenliği uzmanlığı kursu ankara,
  6. iş güvenliği kursu fiyatları ankara,