Soru : Askerde Iken Sertifikamı Işletebilirmiyim ?

Görkem DEMİRÖRS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar askere gidicem. askere giderken isg katipten sözleşmelerimi iptal etmesem bir problem olurmu maksat 3 yılımın hemen dolması ???

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Peki siz askerde iken sözleşme imzaladığınız işyerlerinde iş sağlığı ve uzmanlığını kim yapacak? İşçi arkadaşlara kim eğitim verecek. İş kazaları önleyici tedbirleri kim alacak? İş verene kim danışmanlık edecek ..........................yazık bir meslek daha bitti....... geçmiş ola....

Selçuk Çiftlik

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
merhaba arkadaşlar askere gidicem. askere giderken isg katipten sözleşmelerimi iptal etmesem bir problem olurmu maksat 3 yılımın hemen dolması ???

Görkem;
Askerden hapse girilmiyor ama nizamiye çıkışında alabiliyorlar. Maksat 3 yılın isg katip üzerinde değil SGK da dolması.
Laf ola beri gele ..

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bu soruyu görmemiş olmayı dilerdim :şaşırma:

arzu_çelik

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende yorum yapmak bile istemiyorum lütfen bu kadar olmasın :(

Görkem DEMİRÖRS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ülkede ne alangilli işler dönüyor bumu garibinize gitti :) neymiş eğitim verecekmiş sanki hergün eğitim veriliyor. neymiş sgk dan dolacakmış isg katip den onaylatma ozaman danışmanlık yap riskinde kalmasın laf ola beri gele ve meslek bitmiş hahaha

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.