atama yapmak için yaptıgım sözleşmeyi bakanlıgın hangi adresine göndermem gerekiyor??

dejavutolga

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
iyi günler ben c sınıfı sertifikaya sahibim calıstıgım şirkete atama yapıcam doldurdugum sözleşmeyi bakanlıgın hangi adresine postalamam gerekiyor bide kaç gün içinde onaylanır tahmini şimdiden tesekkürler kolay gelsin

murat2242

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
elektronik ortamda yapılanlar 3gün,yazı ile yapılanlar 10 gün içinde onaylanır diye biliyorum.hangi adrese yapılaağını bende bilmiyorum.

büşraferide

Üye
TÜİSAG Üyesi
iş sağlığı ve güvenliği genel merkezi adresine göndermeniz gerek diye biliyorum. bireysel sözleşme yaptığınız için yazılı bildirim yapmanız gerekli.

gulcakir_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Sözleşme örneği gönderebilirmiisniz lütfen??

RAŞİT DAĞLI

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar, sözleşmeyi bakanlığa gönderdikten sonra bakanlıktan geri dönüş oluyormu acaba?

büşraferide

Üye
TÜİSAG Üyesi
bireysel sözleşmelerde olmuyor, sadece osgb'ye bağlı çalışıyorsanız osgb isggm'nin sitesinden takibini yapabiliyor.

Ali Rıza Erdoğan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar birşey merak ediyordum, 1 uzman olarak saat sıkıntımız olmadığını düşünürsek maksimum kaç iş yeri ile anlaşabiliyoruz? 6 yer mi yoksa 10 mu? Çok teşekkürler

msezgin

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar,
Sözleşmeler işveren tarafından "İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA" adresine gönderilecektir. Sözleşmenin hem hard copy hem de elektronik ortamda gönderilmesi iyi olur. Her ikisinin birinden gelen "UYGUNDUR" şeklindeki onay geçerlidir. Eletronik ortamda isggm@csgb.gov.tr adresine gönderiniz. Saat sıkıntınız olabilir, max. 26*8 Saat/ay süreli sözleşme yapabilirsiniz. Daha fazlası onaylanmaz. Sözleşmenizin onayı (mail veya yazı olarak) gelmeden yürürlük başlamaz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.