atama yapmak için yaptıgım sözleşmeyi bakanlıgın hangi adresine göndermem gerekiyor??

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında dejavutolga tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. dejavutolga

dejavutolga TÜİSAG Üyesi

iyi günler ben c sınıfı sertifikaya sahibim calıstıgım şirkete atama yapıcam doldurdugum sözleşmeyi bakanlıgın hangi adresine postalamam gerekiyor bide kaç gün içinde onaylanır tahmini şimdiden tesekkürler kolay gelsin

2. murat2242

murat2242 TÜİSAG Üyesi

elektronik ortamda yapılanlar 3gün,yazı ile yapılanlar 10 gün içinde onaylanır diye biliyorum.hangi adrese yapılaağını bende bilmiyorum.

3. büşraferide

büşraferide TÜİSAG Üyesi

iş sağlığı ve güvenliği genel merkezi adresine göndermeniz gerek diye biliyorum. bireysel sözleşme yaptığınız için yazılı bildirim yapmanız gerekli.

4. gulcakir_

gulcakir_ TÜİSAG Üyesi

Sözleşme örneği gönderebilirmiisniz lütfen??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. büşraferide

büşraferide TÜİSAG Üyesi

Ali Rıza Erdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  6. RAŞİT DAĞLI

RAŞİT DAĞLI TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, sözleşmeyi bakanlığa gönderdikten sonra bakanlıktan geri dönüş oluyormu acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. büşraferide

büşraferide TÜİSAG Üyesi

bireysel sözleşmelerde olmuyor, sadece OSGB'ye bağlı çalışıyorsanız OSGB isggm'nin sitesinden takibini yapabiliyor.

Ali Rıza Erdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  8. Ali Rıza Erdoğan

Ali Rıza Erdoğan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar birşey merak ediyordum, 1 uzman olarak saat sıkıntımız olmadığını düşünürsek maksimum kaç iş yeri ile anlaşabiliyoruz? 6 yer mi yoksa 10 mu? Çok teşekkürler

9. tayfun1959

tayfun1959 TÜİSAG Üyesi

Ali bey saat sıkıntımız var.

10. msezgin

msezgin TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Sözleşmeler işveren tarafından "İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA" adresine gönderilecektir. Sözleşmenin hem hard copy hem de elektronik ortamda gönderilmesi iyi olur. Her ikisinin birinden gelen "UYGUNDUR" şeklindeki onay geçerlidir. Eletronik ortamda isggm@csgb.gov.tr adresine gönderiniz. Saat sıkıntınız olabilir, max. 26*8 Saat/ay süreli sözleşme yapabilirsiniz. Daha fazlası onaylanmaz. Sözleşmenizin onayı (mail veya yazı olarak) gelmeden yürürlük başlamaz.

Seylan Aygün, FeLis_Leo ve şükrü karaca bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica