Atölye Çalişanlari Risk Analizi Ve Çalişan Güvenliği Plani / Programi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında H.Ece SÜRMEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gökhan derin

gökhan derin TÜİSAG Üyesi

araç tamir atölyeleri ile ilgili risk analiz örneği olan varsa paylaşımlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler. gkhndrn@gmail.com

fatma tamer ve kadavvra bu yazıya teşekkür etti.
  2. cuneytkiv

cuneytkiv TÜİSAG Üyesi

arkadaslar arac bakım atelyesi lpg montaj fırması hk. rısk analızıne ıhtıyacım var.. cok genıs kapsamlı bı konu oldugundan ornek ve fıkırlerınızı beklıyorum..

3. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Oto Kaporta ve boya atölyesi için hazırladığım bir risk analizi ve prosedürü var,
    noksanları olduğunu biliyorum, fikir edinmeniz için ve hatalarımı öğrenmem için dosyayı yüklüyorum

Ekli Dosyalar:

4. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

Prosedürü hazırlarken daha önceden hazırlanmış bir prosedür kaynak aldım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

tbap, metinaky ve şokla bu yazıya teşekkür etti.
  5. erkanersoy

erkanersoy TÜİSAG Üyesi

ölüm ile sonuçlanacak riskler görünüyor fakat kabul edilebilir risk seviyesinde, ölüm durumu var ise ne olursa olsun kabul edilemez ve bir iyileştirme gerekir. Genel olarak gerçekten çok düzenli hazırlanmış bir tablo. Çalışmalarınızda başarılar kazasız günler dilerim

6. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim,
    bahsettiğiniz riskleri sonradan yanlış puanlama olduğunu farkettim. Uyarınız için teşekkürler.
    dosyayı siteye yükledikten sonra firmaya verilecek dosyada risk analiz değerlendirmesini gereken şekilde düzenledim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ORHANAKIN

ORHANAKIN TÜİSAG Üyesi

MERHABALAR GÖNDERİRSEN İZ MUTLU OLURUM (MAİL ADRESİ SİLİNMİŞTİR)

Last edited by a moderator: 2 Temmuz 2015
  8. cul_de_sac

cul_de_sac TÜİSAG Üyesi

Keşke şu analizi burada paylaşsanız , ne güzel olur ...

9. ibrahim koç

ibrahim koç TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar tehlikeli sınıfa giren restorant bar tarzi yerler için risk analizi örneği lazım acilen elinde olan varmı?

10. Erkan Önel

Erkan Önel TÜİSAG Üyesi

Merhaba Paylaşımınız için çok teşkkürler.
    Araç Tamir Akım atölyelerindeki Risk Analiz örneği çalışmanız bittiyse bana da gönderebilirseniz çok sevinirim.
    İyi Çalışmalar

11. metalurjist55

metalurjist55 TÜİSAG Üyesi

öncelikle herkese merhaba,
    oto tamirde dikkat etmem gereken hususlar nelerdir?yardımcı olursanız çok memnun olurum çoğu şeyi yazdığımı düşünüorm aslında ama eksiğimde kalsın istemiyorum açıkcası :)
    herkese iyi geceler iyi çalışmalar dilerim

12. çok kalabalık olmuş.
    Risk değerlendirmesinin yapıldığı tarih 19.01.2013, ancak nasıl olduysa aynı gün yani 19.01.2013 tarihinde birdenbire şiddet de düşmüş.
    Acil durum planın olmaması durumunda olasılık 1 iken, acil durumlarda ilgili telefon numaralarının olmaması durumunda ise 3. İlginç bir çelişki gibi geldi. Zannımca da bu durum zaten Acil Durum Eylem Planlaması içerisindedir. Acil durum planı olmayınca şiddet 3, ancak telefon numaraları olmayınca 6.
    Gördüğüm kadarıyla 5*5 matriks metodu kullanılmış, ancak 6 şiddet değerini ben bilemedim.
    Aklımda kalanlar bunlar.

tbap, Bulusoto ve İsmailDEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  13. erdemacar

erdemacar TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Araba servisleri için risk analizi olan paylaşabilir mi acaba?

14. spartakus1453

spartakus1453 TÜİSAG Üyesi

BİTİRDİYSENİZ ALABİLİRİM

ayuce ve tbap bu yazıya teşekkür etti.
  15. erol77

erol77 TÜİSAG Üyesi

BIÇAK İMALATI VE SATIŞI İLE İLGİLİ RİSK ANALİZİNDE NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR.

16. ahmet59

ahmet59 TÜİSAG Üyesi

arkadaşar ben geçen sene ekim sınavında C sınıfı belgeye hak kazandım fakat hiç kullanmadım. bir arkadaşım benden sanayide bulunan dükkanları için risk analizi yapmamı istedi. nelerin gerekli olduğu yada çalışmadığım halde uzman olarak imzamın geçerli olup olmayacağı hakkında bilgi verirmisiniz. teşekkürler.

17. erol77

erol77 TÜİSAG Üyesi

imzanın geçerli yapabilirsiniz

18. bargit

bargit TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir sorum olacak ben makine mühendisiyim bir işyerinde sigortalı olarak çalışıyorum ve babamın ufak bir torna atölyesi var tek başına kendisi çalışıyor babamda risk analizi yaptırmalı mı ? eğer yaptırmalıysa ben yapabilir miyim ?

19. erol77

erol77 TÜİSAG Üyesi

Yaninda calisan yoksa gerek yok

20. ahmet59

ahmet59 TÜİSAG Üyesi

çalışan var. 5 kişi falan.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. oto bakım onarım risk analizi

Yandex.Metrica