Atölye Çalişanlari Risk Analizi Ve Çalişan Güvenliği Plani / Programi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında H.Ece SÜRMEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. erol77

erol77 TÜİSAG Üyesi

1 temmuzza kadar yapabilirsin . 1 temmuzdan sonra her işyerinde sigortalı işgüvenliği uzmanı olmanız gerekiyor.

2. kıvırcık777

kıvırcık777 TÜİSAG Üyesi

Risk analizinin çalışanla ilgisi yoktur. İş yerine aittir. Sonuçta çalışan bir kişi var. O Yüzden yaptırmak zorunda. 6331 de yaptımaması ile ilgili bir ibare yoktur.

deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  3. okyanus

okyanus TÜİSAG Üyesi

mobilya sektöründe çalışan arkadaşlar varsa panel mobilya hat makinaları (Holzma Ahşap ebatlama, çoklu delik makinaları, Homag kenar bantlama makinaları) için risk analizi yapıyorum fiziksel açıdan tehlikeleri belirledim (toz, gürültü, kimyasal, sıcaklık, dönen aksam gibi) fakat makinanın teknik anlamda tehlikelerini belirlemekte yardımcı olabilirmisinz?

4. uzman huseyın cengiz

uzman huseyın cengiz TÜİSAG Üyesi

ıyı gunler ece ya bulursan eger banada gönderirmisiniz araba tamıratını tsk ederım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 9 Kasım 2013
  5. uzman huseyın cengiz

uzman huseyın cengiz TÜİSAG Üyesi

oto motor tamiratı atölyeleri için risk analizi lazım arkadslar lutfen acıl yardım gerekıyor. . . bana yardım edermsinz ?

Last edited by a moderator: 20 Kasım 2013
  6. Burcu58

Burcu58 TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR MRB ELİNDE ELEKTRONİK EŞYA TAMİRİ İLE İLGİLİ RİSK ANALİZİ ÖRNEĞİ OLAN VARMI ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. cuma köse

cuma köse TÜİSAG Üyesi

hocam örnek olması baabında faydalı oluyor piyasaya yeni çıkan uzmanlara yoksa copy pastle bu iş olmaz dediğiniz gibi. ama elimizde örnekler olursa dikkat edilcek kısımları işyerinde daha iyi görmemizi sağlaybilir.

8. DİDEM TURAN

DİDEM TURAN TÜİSAG Üyesi

araç tamir atölyesi risk analizi örneğine ihtiyacım var , şimdiden teşekkür ederim .

9. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Umarım işinize yarar...

Ekli Dosyalar:

10. mehmet42

mehmet42 TÜİSAG Üyesi

işçi çalıştırmayan babanızın işyeri 6331 sayılı kanunun uygulama kapsamı dışındadır

11. Günhan YENİGÜN

Günhan YENİGÜN TÜİSAG Üyesi

E
    llerinize sağlık paylaşımınız için çok teşekkürler.

12. Günhan YENİGÜN

Günhan YENİGÜN TÜİSAG Üyesi

Emeğinize sağlık, teşekürlerimi sunuyorum

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica