Haber Avcılar'da Tankerin Çarptığı Üst Geçit Çöktü; 2 Kişi Öldü Yaralılar Var - Istanbul

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

Avcılar'da Tankerin Çarptığı Üst Geçit Çöktü;2 Kişi Öldü Yaralılar Var

1.jpg

Avcılar E-5'te bir yakıt tankerinin çarptığı üst geçit çöktü. Çöken üst geçidin altında 3 kişinin kaldığı belirtildi. Yol kapanırken olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. O sırada metrobüse binmek için durağa giden üniversite öğrencisi Tolga İlhan olay yerini görüntüledi. Tolga İlhan yaşadıklarını şöyle anlattı:

2.jpg

“Metrobüs durdu. Herkes indi. Bir kaza olduğunu tahmin ettim. Hemen yakındaki kalabalığa koştum.E-5 üzerindeki yaya köprüsü olduğu gibi yolun üzerine çökmüştü. Yakıt tankerinin hemen arkasında kanlar içinde biri vardı. Hemen fotoğraf çekmeye başladım. Bu arada metrobüsten inenler ve çevreden geçenler yardıma koştu.Herkes telefonlarla 112 'yi aramaya başladı. ortalık adeta savaş yerine dönmüştü.”

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Kaynak: DHA

2. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

Avcılar'da Yaşanan Üst Geçit Kazası Kamerada

1.jpg

Avcılar'da sıvı taşıyan tankerin üst geçide çarpması sonucu yaşanan kaza, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Tankerin kaza sırasında damperinin açık olduğu görüldü.

2.jpg

Avcılar'da sıvı taşıyan tankerin 5 metre 58 santim yüksekliğindeki yaya köprüsüne çarpması güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Görüntülerde tanker damperi açık bir şekilde seyrediyor. Köprüye büyük bir gürültü ile çarpan tanker, köprünün yıkılmasına neden oluyor. Olay sonrası çok sayıda vatandaş yardım için olay yerine koşuyor.

Kaynak: IHA

3. Bekir38

Bekir38 TÜİSAG Üyesi

geçmiş olsun,,
    şu görüntülere bir türlü çare bulamadılar,,,
    basit bir düzenekle, damper açıkken vitesi kilitlese,,,
    veya en fazla 1. vites çalışsa, korna , siren ötse,,
    ne bileyim,, çözüm üretilse artık,,,

tekrar geçmiş olsun,,,,

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica