Soru : Ave B Sınıfını Kazananlar Belge Için Para Yatıracak Mı?

Ersgur

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar a ve b sınıfı belge için ayrıca ücret yatırılaca mı? yatırılacaksa bu fiyat ne olur?

PınarKaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar a ve b sınıfı belge için ayrıca ücret yatırılaca mı? yatırılacaksa bu fiyat ne olur?

Merhaba sayın ersgur,

Belgeyi garantilediniz sanırım :) muhtemelen yatırılacaktır diye düşünüyorum.. C de 350 tl miydi, öyle hatırlıyorum belge sınıfına göre fiyat yükselmiyorsa yine o civarda olur :)

Hayırlı olsun bu arada hepimize :)

Ahmet TURHAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
C Sınıfı belge için 350 TL yatırdık ve henüz belge halen basılmadı, C 'yi basmadan 350 TL'yi A belge ücreti için kabul etsinler bence....;)
Nasıl fikir ama !!!

PınarKaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
C Sınıfı belge için 350 TL yatırdık ve henüz belge halen basılmadı, C 'yi basmadan 350 TL'yi A belge ücreti için kabul etsinler bence....;)
Nasıl fikir ama !!!

Süper fikir :) Ama iletmeniz lazım bunu bakanlığa.. bence yazın C yi hiç basmayın yerine A yı basın diye :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.