Prosedür Aynı Işyerinin Farklı Şubelerinde Iş Güvenliği Uzmanı Olarak Çalışma

mer1234

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhabalar...
benim bir sorum olacak arkadaşlar...
bir işyerinin farklı şehirlerdeki şubelerinde iş güvenliği uzmanı olarak çalışacağım.sigortam sanırım merkez işyerinden yatırılacak.çalışan saatine göre diğer işyerlerinde bulunduğum süreleri nasıl belgelendireceğim.yardımcı olursanız sevinirm.tesekkürler...

Soner Çıtakoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
merhabalar...
benim bir sorum olacak arkadaşlar...
bir işyerinin farklı şehirlerdeki şubelerinde iş güvenliği uzmanı olarak çalışacağım.sigortam sanırım merkez işyerinden yatırılacak.çalışan saatine göre diğer işyerlerinde bulunduğum süreleri nasıl belgelendireceğim.yardımcı olursanız sevinirm.tesekkürler...
Burada terim firma değil işyeridir. Bir firmanın ayrı iş yerleri olabilir her biri için ayrı sözleşme yapabilirsin. Zaten bulunduğun süreleri belgelendirmek diye bir durum yok .

Armağan Kocabaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
her şantiye için farklı farlı sgk pirimi ödenebilirmi? merkezden ödenen sgk priminden kaynaklı olarak şantiyelerde nasıl eğitim verilecek?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.