Az Tehlikeli Bir Işmi Yoksa Işin Içeriği Çok Tehlikeli Mi Ne Yapılmalı.!!

Sizce Bakanlığın Acilen Asgari Ücret Tarifesi Yayınlaması Gerekir mi?

• Kullanılan toplam oy
    10

miningser

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Az tehlikeli bir danışman firmada çalışmak istiyorum amma danışman firmada yapılan danışmanlık yada müşavirlik nedeniyle mühendis,teknik eleman,v.b. personel başka bir kurum adına çalıştırılmakta ve yaptıkları işte çok tehlikeli ye girmekte bu karmaşık konu için ne yapmak lazım.
örneğin ben c sınıfıyım ve az tehlikeli için sözleşmemi yapacağım(Tabi ona göre ücret alacağım) amma bu danışma firmanın elemanı görevlendirildiği başka kurumun çok tehlikeli sınıfa giren şantiyesinde başına birşey gelirse (isg açısından olumsuzluk durumu) bunun sonucunda nasıl bir sıkıntı yaşanın durum bana mı rücu eder yoksa çalıştırıldığı firmanın isg uzmanına mı?
Bu arada çalışacağım firma kurumun taşeronu fakat firmanın işi hizmet alımı.yani kurumun yaptığı hizmet alımı ihalesiyle kuruma mühendislik müşavirlik hizmeti vermek bu hizmet neticesinde kurumun talep ettiği pozisyonlara mühendis ve teknik eleman sağlıyor.(danışman firmanın kendi hizmet binası mevcut ve farklı şantiye ve laboratuvarlarda kurum adına çalışan ve o kurum işlerinde görevli toplam 100 personeli mevcut)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.