Az Tehlikeli - Tehlikeli - Çok Tehlikeli Iş Yerleri Için Eğitim Sunumları

Konu, 'İSG Formları' kısmında Agah Orçun Kahraman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Agah Orçun Kahraman

Agah Orçun Kahraman TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi az tehlikeli-tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerleri için eğitim sunumları, eğitime katılım belgeleri ve eğitim değerlendirme raporlarını arıyorum, elimde sunum şeklinde olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Ya da tehlike sınıflarına göre konu başlıklarını paylaşırsanız ona göre bir sunum hazırlayabilirim, şimdiden teşekkürler.

2. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

EĞİTİM SLAYTLARIMI BİR İNCELEYİM SİZE UYAN BİŞEYLER BULURSAM EKLERİM YİNE BURADAN.

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

Ekli Dosyalar:

Cafer Uysal, snn, Serdal DEMİR ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. Agah Orçun Kahraman

teşekkürler hocam ama bana sunum şeklinde dosyalar lazım az tehlikeli iş yerleri için ayrı tehlikliler için ayrı çok tehlikeliler için ayrı olacak şekilde, sizin gönderdiğiniz katılım formuda tabiki işime yarayacak ama eğitimde verilecek sunum lazım ilk başta :)

4. ENES SAKARYA

Zaten yazdım dikkat ederseniz eklediğim dosyanın üzerinde ki mesaj da size uygun eğitim slaytlarımdan bişeyler bulabilirsem buradan ekliyeceğim.

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Agah Orçun Kahraman

teşekkürler bende araştırıyorum ama bakalım, saygılar...

6. ENES SAKARYA

Temel İş Güvenliği Eğitim slaytı buldum bir tane işine yarar inşallah ama şunu belirteyim Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Az tehlikeli yada Çok tehlikeli şeklinde hazırlanmaz geneldir,sadece üzerinde durulan süre değişir.

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

Mine BALCI, uzmancan, snn ve 17 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. Agah Orçun Kahraman

Enes Bey süre konusunda haklısınız ama benim bildiğim kadarıyla konularla alakalı eklemeler olabiliyor mesela az tehlikeli iş yerleri için 7 konu varsa çok tehlikeli için 18 konunun olduğunu biliyorum ama tam emin değilim sadece konu başlıklarını bile bulabilsem ona göre bir slayt hazırlayacağım ama kafam çok karıştı :/

8. ENES SAKARYA

Sitemizde ki ''İş Sağlığı Kütüphanesine'' bakarmısınız orada
    ''İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Sunumları'' başlıklı bir bölüm var belki içinde işinize yarar bişeyler olabilir,anladığım kadarı ile mükemmeliyetçi bir yapınız var onun için kolay gelsin diyorum.

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

bkdkl bu yazıya teşekkür etti.
  9. Agah Orçun Kahraman

değerli yorumlarınız için minnettarım birkaç sunum bulabildim şimdi bunları derleyip tüm iş kolları için ortak slaytlar haline getirmeye kaldı bakalım neler çıkartabileceğiz ortaya :)

ENES SAKARYA bu yazıya teşekkür etti.
  10. ENES SAKARYA

Çok çok kolay gelsin ilk başlarda insan tedirgin oluyor ama zamanla alışıyor,sorun etmeyin.

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

cbicerer, seyfullah ve Agah Orçun Kahraman bu yazıya teşekkür etti.
  11. JFM58

JFM58 TÜİSAG Üyesi

Bu konuyla ilgili arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum paylaştığınız ve paylaşacağınız dökümanlar için.
    Yeni uzmanlar için oldukça önemli ve aranılan bir konu bu eğitim sunumları.

12. ARKADAŞLAR,
    Gerek eğitim sunumları gerekse de diğer faydalı dökümanlar için İSGdosya sitemize bakabilirsiniz. Linki hemen sağ en altta.
    Ben sizler için birkaç tanesini burada paylaşıyorum.
    Saygı ve sevgilerimle

Mine BALCI, 3.murat, erkanersoy ve 12 kişi daha buna teşekkür etti.
  13. Agah Orçun Kahraman

bende temel iş sağılığı ve güvenliği olarak kendi hazırlamış odluğum ama daha üzerinde çalışılması gereken dosyayı paylaşıyorum umarım işinize yarar arkadaşlar.

Ekli Dosyalar:

Mine BALCI, erkanersoy, YEMRE ve 13 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. çok tehlikeli isg eğitimi

Yandex.Metrica