B Sinifi Sinavi 68.75 Ile Kalanlar

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında turker011 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. turker011

turker011 TÜİSAG Üyesi

68.75 ile kalan arkadaslar birlikte hareket edelim

murat35 ve ENGİNKORAL bu yazıya teşekkür etti.
  2. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

nasıl bir yol takip edecekler? lütfen onu da belirtin...

3. MUSTAFA BEK

MUSTAFA BEK TÜİSAG Üyesi

Itiraz edebiliriz

4. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

nereye?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. NACARLI46

NACARLI46 TÜİSAG Üyesi

Bu saatten sonra yapılacak tek şey şüpeli gördüğümüz soruların iptali için mahkemeye başvurmaktır. Nitekim 2012 mayıs döneminde yapılan sınavda mahkeme kararıyla6-7 tane soru iptal edilmişti. Çok bir masrafı yok sadece dilekçeyi yazıp cüzi bir miktar dosya parası ödeyip mahkemeye başvuru yapmak. İptal kararı çıkarsa meb sonuçları tekrar hesaplar. Bana göre 54-55 puan civarındakilerinde mahkeme kararıyla geçmesi mümkün. Çok fazla iptallik soru var

6. NACARLI46

NACARLI46 TÜİSAG Üyesi

Gerçi herkes itiraz edelim diyor ama iki satır dilekçe yazacak adam yok gibi duruyor... Ses seda yok...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ADEM OZDOGAN

ADEM OZDOGAN TÜİSAG Üyesi

bende 68.75 le kalanlardanım. Ne yapilabilir bu durumda ?

8. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

formda herkes birbirine telefon numarası , mail filan veriyor..

9. ADEM OZDOGAN

Peki mahkemeye verdik diyelim, mahkeme ne zaman sonuçlanır ki mayısta tekrar sınavlar var?

10. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

2012 sınavı, adayların lehine sonuçlandı... siz sınava yine girin bence, umutsuz olmayın...

11. blntkpz

blntkpz TÜİSAG Üyesi

Ya mayis sinavinida gecemezsen ne olacak ? Bende ayni durumdayim ve yrn ilk işim avukatlardan bilgi almak ve mahkeme yoluna dusmek varsin buda 8 ay sonra sonuçlansin gidecek olan max. 1000 TL diye dusunuyorum...

12. ADEM OZDOGAN

Geçerim ya da geçemem o problem değil. Ortada bir hata var ise düzeltilmeli ve bizde buna destek olmalıyız yanlız bu işi örgütlü yapmalıyız diye düşünüyorum. Devletin bütün kurumlarında var bu saçmalıklar.İnsan hayatı ile bu kadar kolay oynanmamalı.
    Levent Bey'in fikrini alıp birlikte hareket etsek daha etkili olabilir. Bir avukata imza verilir dava açılır.

turker011 bu yazıya teşekkür etti.
  13. turker011

turker011 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınırda pek fazla kalan yok mu? kimse hiç birşey yazmıyor.A sınıfı iyi organize olmuş.İptal edilmesini talep ettiğimiz sorular için Levent beyden yardım alabiliriz.Kendi düşüncem sınırda kalanlar kabullenmiş durumu ??? galiba

14. murat35

murat35 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bence mahkemeye gitmek en doğrusu,çünkü ortada ciddi bir yanıltmaca var.yüzde yüz iptal olması gereken soruları iptal etmediler.çünkü sınırda kalan çok arkadaşımız var.

15. turker011

turker011 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınırda pek fazla kalan yok mu? kimse hiç birşey yazmıyor.A sınıfı iyi organize olmuş.İptal edilmesini talep ettiğimiz sorular için Levent beyden yardım alabiliriz.Kendi düşüncem sınırda kalanlar kabullenmiş durumu ??? galiba

16. turker011

turker011 TÜİSAG Üyesi

1 soru ile B sınıfı uzman olamayan kaç kişiyiz?Heskes yazabilir mi?
    Soru iptali için mahkemeye başvuralım??

17. Mustafa GÖK

Mustafa GÖK TÜİSAG Üyesi

maalesef benmde 68,75

18. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

ben de kaldım ve hala o "yangın, tüplerin hazır bulundurulması" nın tehlikesini çözmeye çalışıyorum.

19. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

doğrusu, bulundurulma-ma-sı olmalı. tahlike budur. ama iptal olmadı. o kadar da itiraz edildi. kimler sınav yapıyor bizi. buna üzülüyorum.

turker011 bu yazıya teşekkür etti.
  20. turker011

turker011 TÜİSAG Üyesi

1 soru ile B sınıfı uzman olamayan kaç kişiyiz?Heskes yazabilir mi?
    Soru iptali için mahkemeye başvuralım??
    benim düşüncemde yangın tüplerinin hazır bulundurulma-ması olması gerekir.
    Diğer şıkta tertip düzen olmaması tehlike kaynağı oluyorsa yangın tüpleri içinde böyle olması gerekir?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica