bakanlık belgeyi göndermeden önce işe başlama şansımız var mı?

epitaph

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba 13 mayıs sınavında başarılı oldum fakat henüz belgemi alamadım ( işlem görmek için bekliyormuş:mustafa:) birkaç iş başvurusunda bulundum eğer belgem elime ulaşmadan önce iş ile ilgili olumlu bir gelişme olursa iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaya başlayabilir miyim? konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bahadır Öndersev

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Epitaph mrblar bende 13 mayıs sınavını kazananlardanım benim belgemde gelmedi hala:k_kızgın: Belgesiz olarak 1 Hazirandan beri bir osgb de çalışıyorum şu an için herhangi bir sorumluluğum yok ama ufaktan fabrika vermeye başladılar.

bvarol

Üye
TÜİSAG Üyesi
Belgeniz onaylanıp size bakanlıktan mail gelmedikten sonra yasal olarak iş güvenliği uzmanlığı yapamazsınız. Sözleşme tarihi bakanlığın onay tarihinden öncesi olamaz.

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar sorumluluğunu alacağınız şirket ile bir sözleşme yapmanız gerekiyor. Bu sözleşmeye de belge numaranız ve eğer varsa diğer şirket bilgilerini de yazacaksınız. Sonrasında bu bilgiler bakanlıkta incelenecek ve sizin sözleşmeniz onaylandıktan sonra görevi almış olacaksınız...

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
sayın epitaph, belge no su ile sözleşme yapılabiliyor eğer öğrenebilirseniz...

epitaph

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bilgilerinizi paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. sınav dönemi bir sıkıntı o soru hatalı bu soru iptal derken şimdi de 30 haziran öncesi sonrası kiminin parası kiminin duası der gibi :D. umarım en kısa zamanda belirsizlikler son bulur birşeyler rayına oturur ve bizden sonrakiler bu dönemi biraz daha kolay atlatırlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.