Bilgilendirme Bakanlık Onaylı Güncel Osgb Listesi

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar merhaba,
    Güncel listeleri ektedir.
    - Yetkilendirilmis OSGB Listesi 14.12.2012
    - Belgesi İptal Edilmis OSGB Listesi 09.11.2012
    Aynı zamanda bu listeleri http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari adresinden takip edebilirsiniz.
    İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

sailor84, Serdal DEMİR, cetintatar ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. nurullah ar

nurullah ar TÜİSAG Üyesi

onur bey tam olarak nerde bulamıyorum da

3. nurullah ar

nurullah ar TÜİSAG Üyesi

teşekürler kaan bey

4. Berkay Koca

Berkay Koca TÜİSAG Üyesi

Ankara Dönüşüm OSGB

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sena Nur ŞEKERCİ

Sena Nur ŞEKERCİ TÜİSAG Üyesi

Heryerde şubeleri var zaten, malum yıl itibarı ile 17 yaşındalar ;) İl dışına hizmet verip bir kişinin hayatını kurtarabildilerse eğer amaçlarına ulaşmışlardır.Bence önemli olan bu!

6. Sena Nur ŞEKERCİ

Sena Nur ŞEKERCİ TÜİSAG Üyesi

Bugün yayımlanan yönetmeliğe göre OSGB'ler sınır illere hizmet verebiliyorlar. Ayrıca kimse yokken DETAM vardı.Kimin nerede hizmet verdiği değil,ne kadar işçiye hayat verdiği önemlidir.Kaldı ki patlamaların ardarda olduğu,ölümlerin arttığı bugünlerde...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

ben detam ı tanımam ama size dava açsalar,aylarca uğraştırırlar,perişan olursunuz,hem artık yeni değişiklikle sınır illerede hizmet verebiliyorlar,site editörünü uyarmak isterim,etik olmayan üyelere lütfen dikkat ediniz,bizi siteden soğutmasınlar.

İbrahim bu yazıya teşekkür etti.
  8. mert aslan

mert aslan Guest

evet kimse yokken detam vardı.Şantiyelere tecrübesiz elaman gönderen ve bu kişileri işverene 3 yada 5 yıl deneyimli eleman gönderiyoruz diye kandıran detamdır.Uzmanlık belgesi olmayan kişileri uzman olarak gösteren detam.A sınıfı olmayıp firmalara A sınıfı gönderiyoruz diyende detamdır ve daha burda sayamadığım uygunsuzluklar.Sonunda bakanlık bunları geçde olsa gördü ve OSGB yetkisini aldı.Şimdi seçim adı altında faaliyet yürütüyorlar eskisi gibi çalışmaya devam ederlerse sıkıntılı olur en büyük eksiklikleri merkezde bu işi yapan kişilerin bu işi beceremediğidir.Detam bunlarla çalışmaya devam ederse çöküşü başlar..

özkan06, mmo33, bostancis2010 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. Abdullah GÜMÜŞ

Abdullah GÜMÜŞ TÜİSAG Üyesi

BİLGER SAGLIK VE DANISMANLIK bende geçenlerde ogrendim kırıkkale de de artık bir OSGB var. iletişim: 0551 236 02 02---0506 832 98 12 Dr. erhan gençay işinize yarar umarım

10. tunaba

tunaba TÜİSAG Üyesi

siz neden bu kadar rahatsız oldunuz arkadaşın söylediğine peki?

murat44 bu yazıya teşekkür etti.
  11. ormisg

ormisg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, isg hizmetleri yönetmeliğinde en son yapılan geçici madde değişikliği ile(31.01.2013 tarihli) bir OSGB, kurulduğu şehrin sınırındaki illerde hizmet verebilir deniliyor... Artık sınır illere şube açmaya gerek yok.

12. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

bu arkadaşın yazdıklarını okuyun tümünü eğer sizde tutarlılık görüyorsanız sizdende rahatsız olurum,hem OSGB yi kötüle,hem orda OSGB var onlarla dialog kurun de,hemde başkalarına saygısızlık yap,bumudur yani sizin meslek etiğiniz?

13. murat44

murat44 TÜİSAG Üyesi

ben bir tutarsızlık göremedim gayet yazdıkları normal

14. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

lütfen bu bana yazdığınız son cümleler olsun,siz bir grupsunuz forumda örgütlenmiş muhatabım değilsiniz.

15. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,

01.03.2013 tarihi itibariyle güncel bakanlık onaylı OSGB listesi ve 22.02.2013 tarihli sertifikası iptal edilmiş OSGB listesi ekteki gibidir.

İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

sailor84 ve Serdal DEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  16. kemal3116

kemal3116 TÜİSAG Üyesi

wellpoint OSGB de calismayi dusunen varsa ucret konusunda sikinti yasar bilginize....

17. BerkayGURCAN

BerkayGURCAN TÜİSAG Üyesi

18. İbrahim

İbrahim TÜİSAG Üyesi

bolu veya düzcede OSGB açmayı düşünen var mı arkadaşlar?

19. naslantas

naslantas TÜİSAG Üyesi

20. Reinarubia

Reinarubia TÜİSAG Üyesi

Bahsettiğiniz bölümü açtım ama orada sadece yetkilendirme daire başkanlığının görevleri maddelendirilmiş. Gerçi siz mesaj yazalı çok uzun bir zaman olmuş, değişiklik yapmış da olabilirler ama OSGB'lerin listesi ile ilgili bir bilgi mevcut değil o linkte. Başka bulabileceğimiz bir yer var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica