Baş Denetçi Eğitimi Hakkinda

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında cagatay060606 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. cagatay060606

cagatay060606 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,

Ankara'da önerebileceğiniz Baş Denetçi Eğitimi veren firma varmıdır. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

2. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Çağatay Bey birkaç firma önerebilirim ancak fiyatlarda ve eğitim kalitelerinde çok farklılık var

3. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Hangi sistemin baş denetçilik eğitimini düşünüyorsunuz?

4. fizikci

fizikci TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bende OHSAS 18001 baş denetçi belgesi almak istiyorum. Gerekli şartlar nelerdir? Ankarada bu eğitimi kaliteli ve uygun veren kuruluşlar nerelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Sn Fizikçi daha önce bilgilendirme veya iç denetçi düzeyinde OHSAS eğitimi almış mıydınız? Eğer almadıysanız bu eğitimlerle başlamanızı tavsiye ederim çünkü iyi bir Baş denetçi eğitiminde konuyu ilk defa göreceğinizden dolayı ciddi anlamda zorlanabilirsiniz. Ayrıca eğitimin IRCA onaylı eğitim veren bir eğitim kuruluş tarafından verilmesi bence çok önemli ve bu konuya dikkat edin derim. Ankarada da bu eğitimi hakkıyla veren yerler mevcut.

6. cagatay060606

cagatay060606 TÜİSAG Üyesi

Gökhan Bey,

Ohsas için düşünüyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Çağatay Bey, daha önce bilgilendirme veya iç denetçi eğitimi almadıysanız, şahsi kanaatim önce o eğitimleri değerlendirmeniz. Yok baş denetçi istiyorum derseniz firma ve kişi bilgilerini özelden paylaşayım sizinle.

8. fizikci

fizikci TÜİSAG Üyesi

Gökhan Bey,

Ohsas iç denetçi eğitimi almadım. Elimde bulunan çeşitli dökümanlardan bilgi ediniyorum. Eğitimlerde aktarılan dökümanların aynısı olduğundan tekrar iç denetçi eğitimi almayı düşünmedim. Baş denetçi için Ankara kurumları hakkında yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

9. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Kişi ve firma bilgilerini özelden paylaşıyorum Sn. Fizikçi

fizikci bu yazıya teşekkür etti.
  10. barann

barann TÜİSAG Üyesi

Slm arkadslar ben B isg uzmani hem de tmgd danismaniyim bas denetci olmayi dusunuyorum sizlerden bilgi almak istiyorum

11. Damla.Duru

Damla.Duru TÜİSAG Üyesi

ben bu baş denetçi, iç denetçi faydalarını bilmiyorum. ne amaçla alınıyor. araştırdım açıklayıcı veri bulamadım

12. barann

barann TÜİSAG Üyesi

Damla hanim benim arastirdigim kadariyla turkak tarafinda verilen herhangi bir standardin denetci ve bas denetci kimliginle denetimini yapiyorsun

13. Damla.Duru

Damla.Duru TÜİSAG Üyesi

Baran Bey birçok kurum veriyor. aslında çok güvenemiyorum nedir ne değildir bilgi istiyorum standart şeyleri sölüyolar pazarlayan kişinin de bilgisi olması lazım öyle konuşmakla olmuyo. sorduğum soruya farklı cevaplar veriyo

Last edited by a moderator: 8 Şubat 2016
  14. frdrn

frdrn TÜİSAG Üyesi

Gökhan Bey Ben de antalyadan iç denetçi ve baş denetçi eğitimlerini almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica