Soru : Belediyede İsg Uzmanı

Cüneyt KALAYCI

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben belediyede makine mühendisi olarak çalışmaktayım ve şuan ki görevimi değiştirip belediyede isg uzmanı olarak göreve başlayıp başlamamak konusunda çok tereddütteyim. Kamu kurumlarında isg uzmanı olarak çalışan birinin sorumlulukları nelerdir ? Konu ile ilgili tecrübesi olan varsa tecrübelerini aktarabilir mi ?

Cüneyt KALAYCI

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Konuyla ilgili bilgisi olan yokmu ?

avcı080808

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar ben belediyede makine mühendisi olarak çalışmaktayım ve şuan ki görevimi değiştirip belediyede isg uzmanı olarak göreve başlayıp başlamamak konusunda çok tereddütteyim. Kamu kurumlarında isg uzmanı olarak çalışan birinin sorumlulukları nelerdir ? Konu ile ilgili tecrübesi olan varsa tecrübelerini aktarabilir mi ?
Çok büyük hata yaparsın gönüllü günah keçisi olursun

Moderatör tarafında düzenlendi:

hasan özer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Kardeş bu işi severek yapacaksan kesinlikle yap.Sabırlı biriysen yap,mücadeleci biriysen yap(Yöneticilerini ikna etmekte).Hapse girme riskini göze alıyorsan yap,Gerektiğinde en yakın iş arkadaşına işten dolayı tutanak tutacaksan yap.Eve iş götüreceksen yap.Stresi seviyorsan yap.4 yılda gördüklerim bu. karar senin,.....(İnan gözünü korkutmak için söylemiyorum,Çok titiz olmalısın)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.