Soru Belediyelerde Iş Güvenliği Hizmetleri

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında alper akpunar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. alper akpunar

alper akpunar TÜİSAG Üyesi

Belediyelerde iş güvenliği hizmetleri nasıl oluyor? Belediyeler kamuyamı giriyor yoksa özelmi? Yada yarı kamumu.? Neticede belediyelerde hem işçi hem 657li memur kısmı çalışıyor. Belediyeler için nasıl bir yol izleniyor..

2. rehapinaroglu

rehapinaroglu TÜİSAG Üyesi

Belediyeler kamu kurumudur.

İSGEDİZ bu yazıya teşekkür etti.
  3. HAYAT ÇİFTÖİ

HAYAT ÇİFTÖİ TÜİSAG Üyesi

Belediyelerde İŞ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ nasıl oluyor? Şirket elemanlarının sayısı 50 yi geçmektedir dışardan hizmet alımı nasıl oluyor? Bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Saygılar..

4. glsngl

glsngl TÜİSAG Üyesi

Bunu ben de merak ediyorum. Yasa kamuda 2016 ya erteleme yaptı ancak yapılan iş çok tehlikeli sınıfına giriyorsa yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bir de ihaleye çıkarken taşeronlardan isg hizmeti talep etmek için yasal dayanağımız nedir bilgisi olan var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

alix bu yazıya teşekkür etti.
  5. İSGEDİZ

İSGEDİZ TÜİSAG Üyesi

Reha bey iyi günler belediyeler çok çeşitli iş birimleri mevcut bunları ayrı ayrı değerlendiriyorum ama taşeron sözleşmesi kapsamındakilerle ilgili çalışmalar nasıl gerçekleşiyor ve genel bir iş güvenliği kurulu oluşumunu nasıl gerçekleştiriyorsunuz bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    mail: isgediz@gmail.com

6. OSMAN3559

OSMAN3559 TÜİSAG Üyesi

Büyükşehir belediyesinde iş güvenliği çalışmaları ve kurul oluşturulması için nasıl bir çalışma yapılmalıdır?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica