Belge Numaralari Belli Oldu Arkadaşlar

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ilker1 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hasan Hüseyin Doğan

Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım zaten teslim ettiğimiz evraklarda mezuniyet belgesinin noter onaylı fotokopisi var.Daha neyin belgesini istiyorlarmış?

2. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

hasan bey sizin meslek nedir benimde sertifika numaram belli olmadı bazı meslek gruplarında sıkıntımı varki

3. Hasan Hüseyin Doğan

Kimyager
    Süreç uzadıkça ben de sizin gibi düşünmeye başladım.

4. Sedat_Jeolog

Sedat_Jeolog TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benimde hala sistemde çıkmıyor hiçbirşey. 3 gün sonra diyip duruyor..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Göker.

Göker. TÜİSAG Üyesi

Aynen ya kafayı yiyeceğim parayı yatıralı 2 haftayı geçti niye halen böyle diyor bir türlü anlamıyorum.

6. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

peki ne yaptınız öğrenmek için eğitim aldığınız kuruma başvurun diyor.ben aradım bakalım dediler daha cevap yok. casgemden eğitim almıştım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hasan Hüseyin Doğan

Arkadaşım aradığınız numarayı ve verdikleri mail adresini paylaşabilir misiniz?

8. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

9. özgür bey

özgür bey TÜİSAG Üyesi

Didem hanım e devlette bakanlık hizmetlerinde sol tarafta sertifika bilgileri yazan yeri bulamadım.henüz sertifikam sisteme dahil edilmediğinden göremiyor olabilirmiyim acaba.Yada sizin yazdıklarınızı yanlış anladım yada sizde hatalısınız hangisi acaba.işim içinden cıkamadım.siz ne dersiniz acaba?

10. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx burdan gir

11. özgür bey

özgür bey TÜİSAG Üyesi

Oradan girince 3 gün bekle diyor.paralarını yatıralı 1 ay oldu nerdeyse.yok 3 güne olacak mış yok sistem den miş.bu nasıl iş.
    Bir şeyide düzgün yapsalar tek dişimi kıracam :).Şimdi nasıl bir yol izlememiz gerekecek bilen varmı.sanırım beklemeye devam edecez.Çasgemde nasıl oluyorsa telefonlara bakmıyor.bundan önce ilk aramada konuşurduk artık o işde masal oldu.Çıksa bile masal anlatıyorlar sanırım.Herkeze iyi uykular demekten başka bir şey kalmadı.İyi geceler tatlı rüyalar bizlere :)

12. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

13. özgür bey

özgür bey TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar az önce çasgemden bengü hanımla görüştüm.Yaklaşık 240 kişilik bir liste var ellerinde.TC no ad soyad ve meslek bilgilerinine ihtiyaçları varmış.Liste tamamlanınca bakanlığa gönderilecek ve sisteme girilecek.sizden ricaları şöyle :
    Çasgemden eğitim alanlar için :
    casgemisg@gmail.com.tr adresine ad soyad tc no ve meslek bilgilerinizi gönderirseniz listelerini daha kolay tamamlayacaklarını söyledi.Eksik bilgiler tamamlanınca ancak düzelecek sorunumuz.Lütfen dediğim şekilde yaparsanız çabucak belge no ya ulaşırız.elinizi çabuk tutun :)

esin deniz ve onuralpd bu yazıya teşekkür etti.
  14. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederiz Özgür bey ancak listenin tamamlanması lafına takıldım herkesi beklerlerse işimiz var. başvuranı hemen göndersinler.

15. özgür bey

özgür bey TÜİSAG Üyesi

Rica ederim onur bey.İnşallah faydalı olur herkeze.dediğim gibi liste tamamlanmadan tek tek giremezlermiş sanırım.Liste tamamlanınca sorun kalmaz dediler.Listeeki bilgilere kendileri ulaşıyor bu çok zaman alıyormuş,sizden mail gelirle daha kısa sürede bilgileri tamamlarız deiler.Fakat 3 güne kalmaz hallederiz şeklinde açıklamaları oldu.Ben Şahsem meslek bilgilerimi telefonda söyledim listeye hemen yazdı.artık eksik olanlar da bu şekilde tamamlanacak kaldı 239 dermişim :)

16. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

biraz önce aradım bugün yarın çözeriz tek tek yollarsak bakanlık ilgilenmez dediler. beklicez bakalım cumaya kadar.

17. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

hocam gmail.com.tr yanlış olmasın gmail.com olucak sanırım

18. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

bugunde bir gelişme yok.bu gidişle bize ankara yolu görünecek tekrardan

19. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

hocam bekleme nereden eğitim aldın sen başvuru yaptın mı?

20. emirbuyuran89

emirbuyuran89 TÜİSAG Üyesi

bende 3 hafta oldu belgeler ankaraya gideli hala isgkatipte 0001-sistemde kaydınız yok 3 gün diyor.. kaç kere 3 gün geçti sertifika no yok. eğitim kurumunu aradım bekleyin diyorlar bende meslek bilgisinde mi sorun var yoksa dedim hayır dediler 1.5 ay içerisinde uzmanlık belgesi gelecek ama öncesinde belge no olması gerekiyor belge,belge no yu isg katipten gördüğümüzden sonra gelecek..ne kadar süre beklicez 1.5 ay, 3 ay ya da 6 ay olur mu? belgesini fazla beklemeden hemen alan arkadaşlar var burda. biz niye bekliyoruz ??? aysegul.altinok@csgb.gov.tr dediniz buraya da mail attık başka ne yapabiliriz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica