Tartışma Belirsizlik ( Açilmasi Muhtemel Normal Ve Yükseltme Sinavlari )

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında rs_6 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Duyuruların yapıldığı İSGGM sayfasında açılması muhtemel sınav ve yükseltme sınavları ile ilgili hiç bir duyuru yapılmamaktadır.

11 Ocak olmasına rağmen bu konuda bir netlik yok. 170'ten net bir cevap yok, BİMER'den hiç cevap yok.

Forumda bu konu hakkında oldukça başlık olmasına rağmen netlik hala yok.

Forum başlıkları;

Sınavların yapılacağı aşikar. Bu nedenle de hazırlıklarımız devam etmekte. Ancak hazırlık için çözdüğümüz her sorunun cevabını düşünürken, sınavların ne zaman ve ne şartlarla yapılacağını da (yapılacak mı?,ne zaman yapılacak, benim şartlarım uyacakmı vs vs) birlikte düşünmekteyiz.

TUİSAG yönetimimizden yardım lütfen.

Bu konular bir kesinlik kazansın artık yahuuuuuu.

2. Real

Real TÜİSAG Üyesi

Yeni B olanlara yeniden yükselme hakkı tanınmalı.

3. arzum hamzakadı

arzum hamzakadı TÜİSAG Üyesi

Açılacak ilk sınava c sınıfı iş güvenliği uzmanlarına da imkan verilmeli bu konuda Tüisag Yönetimi bizlere destek verirse memnun olurum

4. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

5. Real

Real TÜİSAG Üyesi

Bu duyuru benim kafayı kısa devre yaptı? Şimdi ben yükselmeyle B oldum. A ya girebilecek miyim? (Bu şekilde soranlara da giremezsiniz diye cevap verdim üstelik)

rs_6 bu yazıya teşekkür etti.
  6. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

*2 Ağustos 2014 tarihine kadar iki sınav
    hakkı bulanan kişiler bu hakkı sadece bir belge sınıfı yükseltmek (B veya A) için kullanabilirler. Prim gün sayısı yeterli olsa dahi ikinci defa yükseltme yapamazlar.*

8. Mining Engineer

Mining Engineer TÜİSAG Üyesi

C sınıfı için mutlaka Mart ta sınav açacaklardır.Yoksa Yükseltme sınavına girme imkansız hale gelir.

9. selahattin ağırman

selahattin ağırman TÜİSAG Üyesi

Sayın Olcaybatir bey; yükselme için tek hak var diyorsunuz yani B ye giren A ya giremez diye, ben A ya girebiliyorken E-katipte prim gün sayısı yanlış olduğundan B ye gireceğim ilanı var,itiraz süresini de kaçırdığım için mecburen B ye gireceğim gibi.O halde B ye girmeyip mayısta A ya mı girsem

10. selahattin ağırman

selahattin ağırman TÜİSAG Üyesi

Ayrıca prim iş gününü onlar yanlış almışlarsa suçum ne?

11. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Mayısta açılacağı konusunda kesin bir bilgi alabilirseniz, Mayısta açılacak A sınıfına girmek sizin için en mantıklısı.

12. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Aslında kendi hataları ama, bu tür hatalar için bir düzeltme şansı verdikleri ve siz bunu yapmadığınızdan dolayı söylenebilecek bir şey yok.

13. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

İnşallah A olursunuz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica