Bilgilendirme Benim Notlardan Çalışanlar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

öncelikle sınavda başarılı olan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.sadece benim notlardan çalışıp başarılı olan bir çok arkadaşımdan gerek forumdan gerek mailimden gerekse de facebooktan teşekkür mesajı alıyorum. demek ki dediğimiz gibi 1360 soru +bukletler ve testler yeterli..tamamen ücretsiz beklentisiz paylaşımların geri dönütlerinin pozitif olması beni çok onurlandırdı ve mutlu etti.

ne mutlu bana ki birilerine vesile oldum ve hayır dualarını aldım. İnşallah bu işi meslek edinip kazasız belasız çalışmak sizlere de kısmet olur ve iş güvenliği kültürünü el birliği ile oturturuz.

bu arada unutmayın Levent bey gecesi gündüzünü bu işe adamış iş güvenliği sevdalısı.kendisine destek olmalıyız.ve derneğe üye olmalıyız ve yardımcı olmalıyız.Dernek güçlendikçe söz sahibi olmamız söz konusu.

arkadaşlar her türlü konuda sizlere yardımcı olmaya hazırım.buradan örnek risk anlizleri ,acil eylem planı vb paylaşacağım ilerleyen günlerde..resimlerden hata ve riskleri bulma eğitimleri de yapacağım bunu da buradan belirteyim...

2. Hakan ERDOĞAN

bana teşekkür ve hayır dua eden arkadaşlarım başarılı olduğunuz için çok mutluyum bende dularınız için teşekkür ederim.

bana iyi temennide bulunan bir kaç arkadaşım.

h.hasan,isasomer,Ozan Emrah Ertekin,Gözde Demirkol,baret_ahmet,ayhan bayram,Nevge98,nejdet kocatas,gülbin sevim,neslihan hanım ve diğer arkadaşlar teşekkürler tekrar tebrik ederim .Allah meslekte sizi utandırmasın.

Last edited: 7 Haziran 2014
    uzmancan, dd99ee88, Asli Dağ ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. mehmet ezberci

mehmet ezberci TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey siz den ricam notlara nasıl ulaşabilirim.3. kez sınawa gırdım basarılı olamadım:(

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  4. Hakan ERDOĞAN

forumda mevcut...

http://www.isgfrm.com/forums/soru-bankaları.237/

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gzkrt

gzkrt TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey,bende size çok teşekkür ediyorum.sizin test slaytttan çalışarak sınavı geçtim.İlginç bir olayıda size anlatayım,aazcık tebessüm edin,ben 54 yaşında emekli makina teknik öğretmenim.mesleki ve teknik kurslar veriyorum.enerji(BEY sertifikam var)iş mak.oprt. cad,gaz vs. ordudayım.Ankarada bir kursa yazıldım.sınav öncesi hazırlık var dediler,gittim.baktım sizin 1360 slayt la kurs başladı.ancak ben bu slaytları
    evde önceden 15 gün çalışmıştım.hoca slayt soru soruyor,üç beşine cevap verdim.hoca rahatsız oldu,hocam
    siz az karışmasanız dedi,sesimi çıkarmadım derste,arada hocam ben gidiyorum dedim,hocada en siz biliyorsunuz diye öyle dedim hocam dedi(durumun idaresi)hocam ben bu testi çalıştım.teşekkür edip kurstan
    çıktım.evet buda güzel bir anı oldu.

uzmancan ve Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  6. seçil çelik

seçil çelik TÜİSAG Üyesi

hakan bey sizin sisteminizden çalışanlardan biriyim. 81.6 puan alarak b sınıfına yükseldim. Rabbim sizden razı olsun herşey gönlünüzce olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan ERDOĞAN

benim hazırladıklarımın ticari amaçla kullanılması çok ayıp olmuş.. .sizin başarılı olduğunuza sevindim..adımız geçmiyordur tabi...

Last edited: 8 Haziran 2014
    Ali Erkan 73 ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  8. vedatsever

vedatsever TÜİSAG Üyesi

Hakan bey merhabalar;paylaştığınız notlar gayet yararlı oldu ,emeğinize sağlık,teşekkürler.....A SINIFI...................

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  9. Enes AYDEMİR

Enes AYDEMİR TÜİSAG Üyesi

sertifikayı almak için ankaraya gitmek zorunda mıyız arkadaslar

10. RagIp Gökhan Ergür

RagIp Gökhan Ergür TÜİSAG Üyesi

Hakan hocam, çok teşekkür ederim kendi adıma, ben de hazırladığınız soruların çok faydasını gördüm, ortalama 26 çıkartıyordum bukletlerden, A sınıfı iş güv.sınavını sizin de emeklerinizle kazandık.23 Subattaki sınavda sizin deneme sınavlarınız ve sorularınıza ulaşamamıştım bunları sonradan farkettim o sınavda 2 soruyla kaybetmiştim , bu soruların çok faydası oldu. Emeğiniz için tekrar teşekkürler

11. gzkrt

gzkrt TÜİSAG Üyesi

yo hocam,kurs bitmişti.bu sınav öncesi 4 günlük bir son hazırlıkmış,kurs hocası,Hakan ERDOĞAN ın hazırladığı slayt ların çok iyi
    olduğunu söyledi.Bana nerden edindiğimi sordu(herhalde bizi kendince teknolojiye uyumsuz gördü ).Nerden bilsin yaşlı teknik öğretmenin
    mesleki ve teknolojik alanda sürekli uğraşıp,bunu toplumun hizmetine sunduğunu.

Ali Erkan 73, Miralay ve Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  12. cennet öner

cennet öner TÜİSAG Üyesi

ben de sizin denemeleriniz ve notlarınızdan faydalandım. çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.

13. niles

niles TÜİSAG Üyesi

bende sizin notlarınızdan hazırlandım çok şükür kazandım teşekkür ederim Hakan Bey

14. muhammet efil

muhammet efil TÜİSAG Üyesi

sınav öncesinde de teşekkür etmiştim hakan bey ,sınavdan 90 başarı puanı aldım sınavlara sadece sizin notlarınızla hazırlandım tekrardan teşekkür ederim

15. Hacer KAHRAMAN

Hacer KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Ben de ben de teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin

16. Yağız Vural

Yağız Vural TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey marhabalar c sınıfı 2 soruyla kaldım:( Yürürlükten kaldırılan tüzük sorularının iptalleri için bu saatten sonra yapabileceğimiz bir şey var mıdır sizce? yada başka önerileriniz var mı acaba?

17. Miralay

Miralay TÜİSAG Üyesi

Hakan bey, ilk kez girdiğim C sınıfı sınavında 87 alarak amacıma ulaştım. Tüm testlerinizi çözerek son 2 hafta hazırlanmıştım. Allah razı olsun. En kısa zamanda A sınıfında (İnşallah bir yükseltme sürprizi olur) buluşmak üzere.. Tekrar teşekkürler..

18. Ülkü Hoca

Ülkü Hoca TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey kardeşim. Hazırladığın notlar, hap bilgiler ve soruları çalıştım. Kendi bilgilerimi de ilave ettim. Başka da hiç bir kaynaktan faydalanmadım. Şimdi A grubuyum. Katkıların için sonsuz teşekkürler.

19. erol g

erol g TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey; çalışmanız için çok teşekkkür ederim. Ben de notlarınızla B sınıfı sınıfı oldum. Emeğinize sağlık...

20. mehmet elçi

mehmet elçi TÜİSAG Üyesi

Allahın izni ve sizin notların faydası ile sınavı kazandık.70 puan,sıralama 2450.teşekkür eder ,çalışmalarınızda başarılar dilerim.selametle

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica